BAHÇECİ’DEN OKULLARA ZİYARET

3 Ekim 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
214 defa okundu.
BAHÇECİ’DEN OKULLARA ZİYARET

 

03-09-2016-necetibey-ilk-ve-orta-okulunu-ziyaret-3Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci Okulları Ziyaret Etti

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci eğitim öğretim sezonunun başlaması ile birlikte okullardan gelen talep ve istekleri yerine getirme gayreti içerisinde olduklarını söyleyerek öğrenci ve öğretmenlere 2016-2017 eğitim öğretim yılının hayırlı olmasını diledi.

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Necati bey İlköğretim Okulu ve Endüstri Meslek Lisesini ziyaret etti. Okul ziyaretlerinde öğretmenler ve öğrenciler tarafından coşku ile karşılanan Bahçeci, Okul Müdürleri ve öğretmenlerle birlikte sohbet etti.

Başkan Bahçeci, “Geleceğimiz olan çocuklarımızı emanet ettiğimiz öğretmenlerimiz kutsal bir görevi yerine getiriyor. Böylesi zor bir görevi yerine getirirken onlara destek olmak için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz.” Belediyenin okullar için özenli bir çalışma yürüttüğünü belirten Bahçeci; “Okullarımızı ziyaretlerimizde Belediyemizden isteklerini yerinde dinleme fırsatı yakalıyoruz. İmkânlarımız ölçüsünde bütün okullara yardım etmeye çalışıyoruz. Kırşehir’deki okulların çoğunun sert zemin çalışmalarını yaparak hem öğrencilerimizin hem de öğretmenlerimizin güzel bir çevreye sahip olmasını sağlıyoruz. Bu konudaki çalışmalarımız hemen hemen bitti, hatta bazı okullarda ikinci çalışmalara başladık. Belediyenin okullar için daha özenli bir çalışma yürüteceğini de belirten Başkan Bahçeci, Belediye faaliyet ve çalışmaları hakkında bilgiler de verdi. Öğretmenler odasında yapılan sohbette Başkan Bahçeci okullarımıza ziyaretlerde bulunup öğrenci ve öğretmenlerimizin isteklerini, beklentilerini dinlemeye devam edeceğiz’’ dedi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN