Bahçeci’den İtfaiye Haftası Mesajı

28 Eylül 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
285 defa okundu.
Bahçeci’den İtfaiye Haftası Mesajı

Ülkemizde 1914 Yılında Kurulan İlk Yangın Söndürme Örgütü Daha Sonra 25 Eylül 1923 Tarihinde Belediye Hizmeti Olarak Kabul Edildi ve İtfaiye İşleri Belediyelere Verildi

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci 25 Eylül – 1 Ekim arasında kutlanan “İtfaiye Haftası” dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, büyük bir özveri ve fedakârlıklarla vatandaşların ve diğer canlıların yardımına koşan itfaiye çalışanlarına teşekkürlerini iletti.

Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci mesajında, “24 saat halkın emrinde olan İtfaiye çalışanlarımız büyük ve önemli bir görevi yerine getirmektedir. İtfaiye çalışanlarımız, insanımız ve tüm canlıları, başta yangın felaketi olmak üzere, deprem, sel gibi birçok doğal afete karşı koruyup onlara siper olmaktadır. Bununla birlikte itfaiyecilik, birçok riski beraberinde taşıyan bir meslek olup beraberinde büyük sorumluluklar getirmektedir.

Vatandaşlarımıza her anlamda önem veren bir anlayış çerçevesinde Kırşehir Belediyesi olarak, itfaiye ekiplerimizin gerekli tüm teçhizatla donanmış ve günün teknolojik imkânlarından en üst düzeyde faydalanan bir takım haline getirmek için çalışmalarımız sürmektedir.

Ülkemizde 1914 yılında kurulan ilk yangın söndürme örgütü daha sonra 25 Eylül 1923 tarihinde belediye hizmeti olarak kabul edildi ve itfaiye işleri belediyelere verildi. O zamanın tulumbacılarının bağıra çağıra yangın yerine koşarak gitmeleri unutuldu belki ama itfaiye araçlarının çıkardığı ses hafızalardan silinmez asla. Bu sesi duymamak elbet tek temennimiz.

Yurdumuzda her yıl 25 Eylülün içinde bulunduğu hafta kutlanan İtfaiyeciler haftasını can alan felaketlerin yaşanmaması dileğiyle başta belediyemizdeki itfaiye ekibimizin ve ülkemizdeki tüm yangın söndürme ekiplerinin İtfaiye haftasını kutlar çalışmalarında başarılarının devamını dilerim” ifadelerini kullandı.

BELEDİYE BASIN BÜROSU

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On