Bahçeciden Anlamlı Ziyaret

12 Aralık 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
278 defa okundu.
Bahçeciden Anlamlı Ziyaret

thumbnail_11-12-2016-mevlid-kandili-vesilesiyle-ahi-polis-karakolu-ziyaret-2Kırşehir Belediye Başkanı Bahçeci Mevlid Kandili nedeni ile Anlamlı Ziyaretler Gerçekleştirdi

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci Mevlid Kandili nedeni ile Ahi Evran Üniversitesi Eğitim Araştırma Hastanesinde yatan hastaları ve ayrıca Ahi Polis karakolunda nöbet tutan Polisleri ziyaret etti.

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci ziyarete ilk olarak Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne giderek yöneticiler ve görevli doktorlar eşliğinde hastanede yatan hastaları tek tek ziyaret edip çiçek takdim etti. Hastalara acil şifalar dileyen Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, hasta ve hasta yakınları ile bir süre sohbet edip geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Mevlid Kandili nedeni ile hastaların moral bulmaları adına onlara karanfil verirken, uzun süre hastalar ve yakınları ile sohbet etti. Yaptığı ziyaret sonrasında açıklamada bulunan Belediye Başkanı Bahçeci, “ Devlet hastanemizi ziyaret ettik hastalarımızın kandilini kutlayıp dua edip dualarını aldık. Rabbim hastalarımıza Kandil hürmetine şifa versin. İnsan sağlığının önemi kadar hastaların bulundukları ortam ve onların ziyaretleri de çok önemlidir. Allah’a şükür ki hastalarımız güven duyulacak ellerde ve temiz ortamlarda şifa beklemekte. Bizler de bu günün anlamı adına onların yanlarında olup Allah’tan şifa bulmaları için duada bulunduk” dedi. Başkan Bahçeci, hastalarla birlikte hastane personelini de ziyaret ederek karanfil hediye etti.

Başkan Bahçeci; hastane ziyaretini tamamladıktan sonra, refakat eden doktorlara ve hastane personeline de birer karanfil verdi. Başkan Bahçeci, tüm personele çalışmalarında başarılar dileyerek önce sağlık sonra huzur diledi.

KIRŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI YAŞAR BAHÇECİ; POLİSLERİMİZİN HER ZAMAN YANINDAYIZ

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci Ahi Polis Karakolun da Nöbet tutan Polislerin Kandillerini kutlayıp İstanbul Beşiktaş’daki yaşanan olayda hayatını kaybeden meslektaşları için başsağlığı diledi. Başkan Bahçeci Yaptığı açıklamada ise Vatanımız için gece gündüz imanla çalışan Şehit olmaktan korkmayan hainlerin korkulu rüyası Aziz milletimizin gururu Polislerimizi Ahi Karakolunda ziyaret ettik. Polis kardeşlerimize başsağlığı dileyip kandillerini kutladık.”dedi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN