Bahçeci ve Çetinkaya’dan AA’ya ziyaret

17 Temmuz 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
530 defa okundu.
Bahçeci ve Çetinkaya’dan AA’ya ziyaret

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci ve AK Parti İl Başkanı Salih Çetinkaya, Anadolu Ajansı (AA) Kırşehir Bürosu’nu ziyaret etti.

Bahçeci ve Çetinkaya'dan AA'ya ziyaretKırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci ve AK Parti İl Başkanı Salih Çetinkaya, Anadolu Ajansı (AA) Kırşehir Bürosu’nu ziyaret etti.

Başkan Bahçeci, 30 Mart’taki yerel seçimlerde, AA’nın gösterdiği performansta emeği geçen herkese teşekkür etti.10 Ağustos’da yapılacak olan cumhurbaşkanı seçimini de değerlendiren Bahçeci, şunları söyledi:

“Bizler teşkilatımızla gece gündüz demeden birlik ve beraberlik içinde çalışıyoruz. Türkiye’nin, kendisine 12 yıldır gece gündüz demeden hizmet eden Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a destek vereceğine inanıyoruz. Bizim milletimiz kendisine hizmet eden ve hizmetkarı olan yöneticileri hiç bir zaman unutmaz. İnşallah 10 Ağustos’da yapılacak olan seçimlerde ilk turda başbakanımız seçimi kazanacak.”

Salih Çetinkaya ise teşkilat olarak yapılacak seçimlere en iyi şekilde hazırlandıklarını kaydetti.

Teşkilatın her kademesiyle kol kola seçim sürecini yönettiklerini aktaran Çetinkaya, “Cumhurbaşkanı seçimleri öncesinde zaman sıkıntımız yok. Bizler her zaman sanki seçimdeymişiz gibi halkımızın taleplerini yerine getiriyoruz. Bu nedenle teşkilatlarımız yarın seçim olacakmış gibi daima hazır şekilde bekliyor. Her şeyden önce teşkilatımızın içinde birlik ve beraberlik var. Kırşehir’de seçim çalışmasını başlattık. Halkımız da tıpkı başbakanımız ve cumhurbaşkanı adayımız Recep Tayyip Erdoğan gibi yanında olanı ve tanıdığını iyi analiz ederek oyunu veriyor. Başbakanımızın, cumhurbaşkanı olacağına inancımız tamdır” diye konuştu.

Ziyarete, İl Genel Meclisi Başkanı Şuayip Soysal, Belediye Meclis Üyesi Erdal Gürsoy ve Belediye Basın Müdürü Halil Çalışır da katıldı.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN