Bahçeci Projeleri Anlattı

7 Ocak 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
240 defa okundu.
Bahçeci Projeleri Anlattı

thumbnail_resim-8Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci ; “2017 Yılının Yatırımlarla ve Hizmetlerle Dolu Geçecek Bir Yıl Olmasını Diliyoruz”

2017 yılı İlk meclis toplantısı Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’nin başkanlığında gerçekleşti.

Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci yaptığı konuşmada; “Ocak ayının ilk meclis toplantısının hayırlara vesile olmasını diliyorum. Herkese hayırlı yıllar diliyorum. İnşallah 2017 hem şehrimiz için hem ülkemiz için huzur , barış ve bereket getirir. Hepimiz için 2016 yılı zor bir yıl oldu. Ülkemizde yaşanan gelişmeler hepimizin canını sıkan gelişmeler oldu. 15 Temmuz sürecini yaşadık ve sonrasını yaşıyoruz daha. Terörle mücadele ülkemizin gündeminde .

2017 daha güzel geçer diye dua ediyoruz. Kırşehir’de de 2016 alt yapı ağırlıklı oldu. Kırşehir olarak da zor bir yıl geçirdik ama inşallah 2017 ‘de alt yapı hemen hemen bitmek üzere Mart ayı ile birlikte, hava şartlarına bağlı üst yapı çalışmalarına hızlı bir şekilde başlayacağız ve neticesinde de şehir merkezimizde de ciddi bir kabuk değişimini ve yüksek standartlı caddelere inşallah kavuşacağız.”dedi

TOKİ KONUTLARININ SON ETABIN İHALESİ YAPILDI

Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci yaptığı açıklamada: “Belediye’ye ait TOKİ konutlarının son etabın ihalesi yapıldı. İçerisinde Aile Yaşam Merkezine koyduk. TOKİ Başkanımıza teşekkür ediyoruz. Mevcut Kervansaray ve Bahçelievler konaklarımız var. Merkezde Aile Yaşam Merkezimiz var. İki Tanede daha Aile Yaşam Merkezi projesi daha yaptık.

Bir tanesi Bağbaşı’na , Bir tanesine de Aşıkpaşa Mahallesine yapılacak. Bağbaşın’ da yapılacak olanı TOKİ ‘nin içerisine koyduk.Son yapılacak olan Aile Yaşam Merkezlerimiz daha geniş olacak. İçerisinde yüzme havuzu, fitnes,spor aerobik , sauna gibi çok güzel bir proje oldu. Banka evlerine de aynısı yapacağız oda güzel ve büyük bir proje olacak.” ifadelerini kullandı.”

“KALE ÇEVRESİ PROJEMİZİN ONAYINI ALDIK

Kale Çevresi hakkında Meclis’e bilgi veren Başkan Bahçeci “Kurulda yaklaşık 1,5 yıl bekleme oldu, bina gitti. Kurul binayı iptal ettirdi. Projemizin onayını aldık. Bahar ayı ile birlikte düzenlemesine başlayacağız. Hızlı bir şekilde bitirip Kırşehirlilerin kullanımına açacağız.” dedi.

CADDELERİMİZ AVRUPA STANDARTLARINDA OLACAK

Ana Caddelerin düzenlemesi ile ilgili de açıklama yapan Bahçeci; “ Çok güzel bir projemiz var. Bittiğinde projeyi paylaşacağız arkadaşlar detaylı bir şekilde çalışıyor. Avrupa standartlarında caddelerimiz olacak. Bu cadde düzenlemesi ile birlikte , bu çalışma ile birlikte hem alt yapı işini çözmüş olacağız, hem üst yapıyı çözmüş olacağız. Hem de şehrin en önemli problemleri olan Trafik problemini de çözmüş olacağız. Yeni altı tane oto park yapacağız ve bunun yanında mevcut otoparklar, Caddeler.

İnşallah Ocak ayının sonuna doğru her yıl yaptığımız gibi faaliyet sunumu yapacağız. Orada daha detaylı bir şekilde projeyi size sunacağım. Şehri birbirine komple bisiklet yolları ile bir birine bağlayacağız. Standarta uygun bir şekilde kısa ve cep parklar olacak. Uzun parklara müsaade etmeyeceğiz. Altı tane yeni oto park olacak. Ulaşım sistemi ile ilgili 30 tane otobüs görüşmelerimiz devam ediyor. Yeni sistemle birlikte hayata geçirdiğimizde toplu taşımayı teşvik edeceğiz, şehrin merkezinde ciddi manada çözmüş olacağız.” dedi.

CEPHE PROJEMİZİN İLK ETAP’I BAŞLAYACAK

Bahçeci Cephe Projleri hakkında şu ifadeleri kullandı: “Cephe projelerimizin ihalesini, daha önce yapmıştık. İlk olarak Ziraat bankasından Deniz Banka kadar yapacağız. Bu cepheleri ilk etap örnek olarak yapacağız. Binalarımızı çok güzel hale getireceğiz. Sonra da etap etap bütün caddelerimize bunu yaymış olacağız.”

Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’nin konuşmasından sonra Denetim komisyonu seçimine geçildi.                Kullanılan oylar sonucunda Ak Partiden Ali Kökçü, Mehmet Yıldırım, Şule Temel MHP’den Erdal Bulut CHP’den Hayri Doğru denetim komisyonuna seçildi.

Dilek Temennilerin ardından meclis toplantısı sona erdi.

 

 

HABER MERKEZİ

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On