Bahçeci Halka Seslendi

6 Mart 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
338 defa okundu.

 

thumbnail_RESİM (4)

Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci Cacabey Meydanında Düzenlenen Mitingde Halka Seslendi

Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci Kırşehir’de Cacabey meydanında düzenlenen mitingde halka seslendi. Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci miting alanına, vatandaşları selamladı. Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci mitingde yaptığı konuşmada: “Bu günümüzde bizleri yalnız bırakmadığınız için hepinize teşekkür ederim. Biz Kırşehir’imizle gurur duyuyoruz. Sekiz yıldır sizden aldığımız yetki ile Kırşehir’imize hizmet ediyoruz. Kırşehir’imizi geleceğe hazırlamak için daha güzel bir Kırşehir inşa edebilmek için gece gündüz çalışıyoruz. Bu yıl alt yapımızı komple yeniledik. 30 yıldır yapılamayan işi yaptık. Çürümüş astbesli borulardan su içiyorduk ama artık tertemiz bir sistemden evlerimize su ulaştırıyoruz. Asfalt çalışmalarımıza da başladık. Şunu iddia ediyorum asfaltımız yollarımız bittiğinde cephe düzenlemeleri bittiğinde Kırşehir şehir merkezi Türkiye’de örnek gösterilecek bir şehir merkezi olacak. Artık bizi tanıyorsunuz Kent Parkı yaparken, Cacabey meydanını inşa ederken, Ahi Evran külliyesini inşa ederken bu şehre nasıl bir vizyon kattığımızı hepiniz biliyorsunuz.16 Nisan Türkiye açısından son derece önemlidir. On beş yıllık iktidarımız süresince, edindiğimiz tecrübe ile Türkiye’nin daha iyi yönetilebilmesi için sizin seçtiğiniz , halkın seçtiği insanların Ankara’da vesayet odaklarına teslim olmadan, kimseden talimat almadan sadece milletinden güç alarak sadece milletine hesap verebileceği bir sistemi Allahın izni ile 16 Nisan’da sizin desteklerinizle hep birlikte Evet diyerek Türkiye’mize armağan edeceğiz.Kampanyamız başladı ev eve gezeceğiz herkese neden evet diyeceğimizi anlatacağız. MHP’li, CHP’li kardeşlerime sesleniyorum. Hangi siyasi düşünceye sahip olursak olalım önemli olan Türkiye’ye iyi bir sistemi hep birlikte inşa etmemizdir. Bugün Ak Parti iktidardadır ama yarın başkası da iktidara gelebilir önemli olan milletin gönlüne girebilmektir. Önemli olan milletin desteğini alabilmektir. Hep birlikte takip ediyoruz hayır diyenler ne diyorlar , milletten korkuyorlar. Milletin seçtiğine seçtiğine bu kadar yetki mi verilir diyorlar. Sekiz yıldır Belediye Başkanıyım hep söylüyorum benim de yetkim olsa Yerel Yönetimlerde çok önemli devrimler yaparım.Çünkü halkın seçtiği insanlara sorumluluğu nasıl yüklüyorsak , yetkiyi de onlara vermek zorundayız. Sandıkta da çalışmadığı zaman bu millet hesabını sormasını bilir. Neden evet dediğimizi önceden çok iyi anlamamız lazım.Bu düzenleme ile birlikte meclis daha güçlü bir hale gelecek. Belediye seçimlerinde sandık başına gittiğimizde başkana ayrı oy veriyoruz , belediye meclisine ayrı oy veriyoruz. Şimdiki sistemde genel seçimlerde gittiğimizde tek oy veriyoruz. Yeni sistemle birlikte 16 Nisanda evet dediğimizde , sandığa gittiğimizde Başkana ve Meclise ayrı ayrı oy vereceğiz.Bu sistem demokrasiyi güçlendirir.Halkın seçme iradesini artırmanın demokrasiye ne zararı olur. Bunun tam tersi demokrasiye çok önemli bir katkısı olur.” dedi.

Bahçeci ; 15 Temmuz Bir Darbe Girişimi Değildi Bu Türkiye’nin İşgalinin Girişimi İdi.

Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci açıklamasında: “Bu düzenleme Türkiye’nin geleceği için, istikrar için, kalkınma için , bir daha 15 Temmuzun yaşanmaması için ekmek ve su kadar zaruri bir düzenleme. 15 Temmuz’da gördük o hain terör örgütü ve mensupları ülkemizi işgal etmeye kalkıştılar. 15 Temmuz bir darbe girişimi değildi bu Türkiye’nin işgalinin girişimi idi. Birilerinden aldıkları talimatla 40 yıldır yetiştirilen hain teröristlerin bu ülkeyi işgal etme girişimi idi. İnşallah bu düzenleme ile birlikte Ankara’ya seçip gönderdiğimiz Cumhurbaşkanını daha güçlü bir hale getireceğiz. 15 Temmuz gecesi başımızda Tayyip Erdoğan olmasaydı, onun güçlü iradesi olmasaydı,onun dik duruşu olmasaydı ne olurdu halimiz. Başbakanımızın o dik duruşu olmasaydı ne olurdu halimiz. Cumhurbaşkanımıza Gönül dolusu, kucak dolusu sevgiler gönderiyoruz. Biz şunu söylüyoruz Ankara’ya seçip gönderdiğimiz kişi bu sözlerimi Belediye Başkanı olarak söylemiyorum bir vatandaş Yaşar Bahçeci olarak söylüyorum. Ben istiyorum ki Ankara’ya gönderdiğim kişi kimseden talimat almasın. Patronlar tarafından baskı altına alınmadan, yargı vesayetinin altına girmesin,hiçbir güçten korkmasın ,sadece milletten korksun, milletten talimat alsın ama Ankara’da da güçlü olsun.Güçlü bir şekilde Türkiye’yi yönetsin.Buna hep birlikte Allah’ın izni ile evet diyeceğiz.” dedi.

Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci sözlerini şu şekilde sonlandırdı: “Bu mesele siyasi bir mesele değildir. Bu mesele Türkiye’nin geleceğinin meselesidir.

Bu mesele siyasi bir mesele değildir. Bu mesele Türkiye’nin geleceğinin meselesidir. 18 yaşına seçme yaşı düşürülüyor ne bundan rahatsız oluyorsunuz.18 yaşında gence Başbakan, Cumhurbaşkanı seçme hakkı veriyoruz, belediye başkanı seçme yetkisi veriyoruz da neden seçilme hakkı vermiyoruz niye gençlerimizden korkuyoruz. Hayır diyenlerin niye hayır dediklerini iyi inceleyin. Bunlar sadece milletten korkuyorlar. Milletin iradesinden korkuyorlar ama bizler onlara da sesleniyoruz. Korkmayın bu millet her zaman doğru kararı verir. Bu millet hiçbir zaman yanlış karar vermedi, vermeyecektir. 16 Nisan Millet için çok önemli , sizin için önemli iradenizin Ankara’da güçlü bir şekilde temsil edilmesi için önemli.Dünya’yı ve Avrupa’yı görüyorsunuz Bakanlarımıza konuşma izni bile vermiyorlar.Peki Almanya bu kadar neden telaş içerisinde neden evet gölgesinden bu kadar korkuyor. PKK terör örgütü açıklama yapıyor evet çıkarsa kökümüzü kazıyacaklar diyor. Niye bu kadar korkuyorlar bunlar FETÖ hayır çıkması için uğraşıyor.Milletimize şunu söylüyorum.Bu mesele kişisel mesele değil , şunun için bunun için değil, bu ülkenin geleceği için hep birlikte bir birlik oluşturalım.Hep birlikte güçlü bir Türkiye olalım tek arzumuz ve isteğimiz budur. Bizler sizin için, güçlü Türkiye için sizden aldığımız destekle yolumuza devam edeceğiz yeter ki dualarınızı bizden eksik etmeyiniz. Yeter ki gücümüzü sizden alamaya devam edelim. İnşallah 16 Nisan’da hep birlikte Cumhurbaşkanımıza güçlü bir desteği Kırşehir’den hep birlikte verelim. “

BELEDİYE BASIN BÜROSU

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN