BAHÇECİ ÇALIŞMALARINI ANLATTI

19 Temmuz 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
297 defa okundu.
BAHÇECİ ÇALIŞMALARINI ANLATTI

17.06.2015 Medrese Mah.Kümbetaltı Mezarlığı Sert Zemin Eski Yeni Hali (1 Yeni)Başkan Bahçeci ; “Sert Zemin Çalışmalarımız şehrin ihtiyacı olan her yerde devam ediyor”

Kırşehir Belediyesi’nin şehri güzelleştirmek, değiştirmek için yaptığı sert zemin çalışmaları şehrin ihtiyacı olan bölgelerde devam ediyor. Alt yapı çalışmalarının tamamlanıp üst yapı çalışmalarına geçilen bölgelerde hummalı bir şekilde çalışmalar sürüyor.

“Sert Zemin Çalışmalarımız şehrin ihtiyacı olan her yerde devam ediyor”

Sert zemin çalışmalarını ile ilgili bilgi veren Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci; “Medrese Mahallesi Kümbetbaba Caddesi ve Kümbetaltı mezarlığı civarında kilit parke çalışmalarımız bitti. Bu çalışmalarımız bölgesel çalışmalar olup mahallelerimizin bu kısımları tamamıyla kilit parke döşemeyle kaplandı. Alt yapısı biten her bölgede kilit parke, yol kaldırım ve sıcak asfalt çalışmaları yapılıyor.

Bütün çalışmalarımızı titizlikle takip ederek, şehrin ihtiyacı olan her bölgede çalışmalarımızı yapıyoruz. Çalışmalarımız tamamlandığında Kırşehir ihtiyacı olan yollara, kaldırımlara sahip olacak”

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On