BAHÇECİ, ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELİYOR

22 Ağustos 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
590 defa okundu.
BAHÇECİ, ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELİYOR

 

thumbnail_5Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci; “Kırşehir’e hizmet için gece gündüz çalışıyoruz”

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, şehir genelinde yapılan kilit parke, alt yapısı biten sokak ve caddeler sert zemin ve içme suyu çalışmalarını yerinde inceledi.

Kırşehir Belediyesi’nin sert zemin ve yol yapım çalışmalarına hız vermesi ile birlikte, şehrin genelinde hizmetlerde aksama meydana gelmemesi ve şehir genelinde birçok yerde bulunan çalışmaların sağlıklı bir şekilde ilerlemesi için sıkı denetim yapan Başkan Bahçeci, çalışmaların doğru bir şekilde ilerlemesi için çalışmaları denetliyor.

Belediye Başkanı Bahçeci, “Belediye olarak şehrin pek çok noktasında çalışmalar sürdürüyoruz, Ahi Evran ve Kındam mahallelerinde alt yapısı biten sokak ve caddeler sert zemin çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Aşıkpaşa Mahallesinde ise içme suyu devam ediyor, inşallah bu yıl sonunda yol çalışmalarımız tamamlanmış olacak.” dedi.

Saha çalışmaları hakkında teknik ekipten bilgiler alan Bahçeci, teknik noktalarda oluşan küçük çaplı aksaklıkların da bir an önce giderilmesini istedi. Başkan Bahçeci ayrıca çalışmalar ve projelerle ilgili şunları kaydetti; “Şehrimizde oluşan aksaklıkları giderip modern ve çağdaş bir görünüme kavuşturmak için sürdürdüğümüz çalışmalarımız hızla devam etmektedir. Şehrin gelişip modern bir yapıya kavuşması için ihtiyaç bulunan bölgelerde kaldırım, sert zemin, kilit parke ve asfalt çalışmalarımız büyük bir hızla devam ediyor. Hedefimiz altyapı sorunu olmayan, modern, çağdaş bir Kırşehir’dir. Hizmet için verdiğimiz sözleri birer birer yerine getirmeye devam ediyoruz’’ dedi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On