BAHÇECİ, BELEDİYE MECLİSİ ÜYELERİYLE BULUŞTU

5 Şubat 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
432 defa okundu.
BAHÇECİ, BELEDİYE MECLİSİ ÜYELERİYLE BULUŞTU

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, belediye meclisi üyeleri ile bir araya geldi.

Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezi’nde belediye meclisi üyeleriyle değerlendirme toplantısı yaptı.

Bahçeci, toplantıda yaptığı konuşmada, şehre yeni bir görünüm kazandırmak için gece gündüz çalıştıklarını belirterek, bu çerçevede kaldırımların, trafik sisteminin ve tek yön uygulamalarının bittiğini, toplu taşımaların da en kısa sürede hayat geçeceğini aktardı.

Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezi, Cacabey Meydanı, Ahi Evran Külliyesi, Uzun Çarşı gibi birçok projenin Kırşehir’in ana damarları olduğunu, yeni projeler ile kenti daha yaşanabilir hale getireceklerini dile getiren Bahçeci, şunları kaydetti:

“Kırşehir Belediyesi olarak güven tesis ettik. Bu güvende tek başına olacak bir şey değil, bu bir ekip işi. Belediye’de biz büyük bir aileyiz. Aile fertleri görevini layıkıyla yerine getirirse hiçbir sorun kalmaz. En önemli şey samimiyet, dürüstlük. Samimiyet ve dürüstlük yoksa bunun telafisi yok. Samimi, dürüst belediyede hiçbir şekilde rüşvet , istismar, adam kayırma olayı yoktur. Adamına göre de muamele yapılmaz buna da hiçbir şekilde fırsat vermedik. İnşallah hayırla geçen yıllarımız olur, el ele vererek tüm sorunları çözeceğiz.”

Haber AA

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On