BAHÇECİ BASIN AÇIKLAMASI YAPTI

5 Ağustos 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
252 defa okundu.
BAHÇECİ BASIN AÇIKLAMASI YAPTI

FOTOBelediye Başkanı Bahçeci, 7 Ağustos Pazar Günü Yapılacak Demokrasi Ve Şehitler Mitingi İçin Basın Açıklaması Yaptı

15 Temmuz 2016 darbe girişimi nedeniyle 7 Ağustos Pazar günü yapılacak olan ve Askerlik Şubesi önünden saat 16.30’dan itibaren başlayacak Demokrasi ve Şehitler mitingi ile ilgili açıklama yaptı.

Açıklama da Başkan Bahçeci şunları kaydetti; “Bilindiği gibi 15 Temmuz Cuma gecesi alçakça darbe girişimi oldu. Darbe girişiminin olduğu günden bu güne kadar tüm Türkiye’de olduğu gibi Kırşehir’de de vatandaşlar, her gün meydanda milli irade ve demokrasi için toplandı. Kırşehirliler 21 gündür kendi iradesine sahip çıkmak için Cacabey Meydanı’nda toplanıyor. Tüm Kırşehirlilere 21 gündür bizleri yalnız bırakmadıkları için çok teşekkür ediyorum. Başkomutanımız Sayın Cumhurbaşkanımızda 7 Ağustos Pazar günü İstanbul Yenikapı’da büyük bir mitingle milli iradeyi taçlandıracak. Bizlerde aynı gün Askerlik Şubemiz önünden başlayarak Cacabey Meydanı’na kadar yürüyeceğiz. Valimiz, milletvekilimiz, sivil toplum örgütü başkanlarımız, tüm kurumlarımızda çalışan insanlar, çocuklarımız, gençlerimiz, yaşlılarımızla milli irade ve demokrasi için toplanacağız. Cacabey Meydanımızda bizlerin yanı sıra tüm siyasi parti grup başkanları da yer alarak konuşmalarını yapacaklar. Pazar günü yapacağımız yürüyüşü Valiliğimizle ortak düzenliyoruz. Yürüyüşümüzde herkes Türk Bayrağı amblemli tişörtlerini giyecek. Türk Bayrağı haricinde hiçbir yazı, obje, pankart yer almayacak. Bu darbe girişimi bizlere hangi siyasi görüşten olursa olsun, her kesimden insanın milli irade ve demokrasi için bir arada olduğunu gösterdi. Pazar akşamı İstanbul’da gerçekleşecek olan demokrasi ve şehitler mitingini bizlerde meydanımızda ekranlardan izleyeceğiz.

Yürüyüşümüzde İl Başkanlarımızın konuşmalarının yanı sıra mehteran bölüğümüz de yer alacak. Tekrar buradan bütün Kırşehirlilere teşekkür ediyorum ve milli irade için 7 Ağustos Pazar günü gerçekleşecek olan Demokrasi ve Şehitler mitingimize herkesi davet ediyorum. “

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN