BAHÇECİ ALT YAPI ÇALIŞMALARINI YERİNDE İNCELEDİ

28 Eylül 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
246 defa okundu.
BAHÇECİ ALT YAPI ÇALIŞMALARINI YERİNDE İNCELEDİ

 

 

thumbnail_27-09-2016-ankara-cad-jeotermal-calismasi-inceleme-4Alt Yapı Çalışmaları  Bittiğinde Yaklaşık 40-50 Yıl Kırşehir’in Alt Yapı İle İlgili Sorunu Olmayacak

Kırşehir Belediyesi büyük alt yapı projesi kapsamında gerçekleştirdiği İçme suyu, kanalizasyon ve yağmur suyu hatlarının yenilenmesi çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Ayrıca, Jeotermal A.Ş tarafından yürütülen jeotermal hat yenileme çalışmaları da bu kapsamda devam ediyor.

Kırşehir Belediyesi’nin hayata geçirdiği büyük alt yapı projesi kapsamında çalışmalar devam ediyor. İl merkezinde ana, ara ve parsel kanalizasyon ve Jeotermal hatlarının döşenme çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Başkan Bahçeci: “Gece Gündüz Demeden Çalışıyoruz”

Kırşehir’in 30 Yıldır kullandığı kanalizasyon, içme suyu, ve yağmur suyu, Jeotermal hatlarının değiştirilmesi için büyük bir atılım başlattıklarının altını çizen Başkan Bahçeci, bu kapsamda çalışmaların tüm hızıyla devam ettiğini belirtti. Kırşehir halkının uzun yıllardır sorun yaşadığı alt yapıda sorunlara kalıcı çözümler bulduklarını kaydeden Başkan Bahçeci , Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz büyük bir itina ile çalışmalarını sürdürüyor.

Teknik personelimizle birlikte şebeke hatlarının döşendiği alanlarda aynı itina ile kontrollerimizi sürdürüyoruz. Yapılan çalışmalar kapsamında zaman zaman kazılardan dolayı su kesintileri ve çamur gibi sorunlar ortaya çıkıyor. Ancak vatandaşlarımızın yapılan yatırımın ve alt yapı sorununun çözüme kavuşturulmasındaki titizliğimizi görüyor ve gerekli desteği bizlere sunuyor. Bu çerçevede zaman zaman bu tarz sıkıntılar yaşanabiliyor.

Ancak bizler tüm tedbirlerimizi alıyoruz. Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz ile Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı personelimiz gece gündüz demeden mağduriyetleri en aza indirmek için ter döküyor. Bu nedenle işçisinden müdürüne tüm personelime teşekkür ediyorum. Önümüzdeki bahar ayı ile birlikte bütün bu caddelerimizi asfalt, kaldırım, yol, çöp sistemi ile aydınlatma sistemi; bisiklet yolları ve engelli geçişleri ile tekrar dizayn edeceğiz.

İnanıyorum ki bu çalışma Kırşehir’in çehresini değiştiren bir çalışma olacak. Bu çalışmalarda zaman zaman yollarımızı kapatmamız gerekiyor, gerekli emniyet tedbirlerini arkadaşlarımız alıyor. Hemşerilerimizden ricamız bu tedbirlere biraz riayet etmeleri ve sabır göstermeleri. Bu alt yapı hizmetleri çok maliyetli yatırımlar ve belediye yönetimlerinin kaçındığı yatırımlardır.

Ama inanıyorum ki yapılan en önemli yatırım. Hemşerilerimizden bu konuda anlayış ve sabır bekliyoruz. Çalışmalarımız bittiğinde yaklaşık 40-50 yıl civarında Kırşehir’in bir daha alt yapı ile ilgili sorunu olmayacak.

Başkan alt yapı çalışmalarının devam ettiği alanlarda ayrıca yol onarım çalışmalarının da sürdüğünü bildirdi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On