Bağlantılar Güçlenmeye Devam Ediyor

2 Aralık 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
185 defa okundu.

fu3Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Vatan Karakaya Uluslararası Bağlantıları Güçlendirmeye Devam Ediyor

Yabancı uyruklu öğrencilerin Ahi Evran Üniversitesi’nde eğitim görmeye başlamasının ardından uluslararası bağlantılarını hızlandıran Ahi Evran Üniversitesi’nde Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, yurt dışı fuarlarla Ahi Evran Üniversitesi’ni tanıtmaya devam ediyor. Yurt dışı bağlantılarını güçlendirmek için tüm imkanları değerlendiren Prof. Dr. Vatan Karakaya, Rotterdam ve Köln’de düzenlenen 8. Türk Üniversiteleri Tanıtım Fuarına katıldı. Yurt dışında eğitim almak isteyen öğrencilere Ahi Evran Üniversitesi’nin tanıtıldığı fuarda Rektör Karakaya’ya Ahi Evran Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Gökbel, Genel Sekreter Doç. Dr. Rüştü Yeşil, Rektör Danışmanı Doç. Dr. Hüseyin Şimşek ve Dış İlişkiler Koordinatörü Yrd. Doç. Dr. Erman Akıllı eşlik etti.

Ahi Evran Üniversitesi’ni tanıtmak ve ikili işbirlikleri sağlamak adına yapılan görüşmeler kapsamında Rotterdam Başkonsolosu Sadin Ayyıldız’ı makamında ziyaret eden Prof. Dr. Vatan Karakaya ve beraberindeki heyet, Ahi Evran Üniversitesini ve çalışmalarını anlattı. Oldukça samimi geçen görüşmenin ardından Hollanda eğitim sistemi üzerine toplantıya katılan heyet, karşılıklı fikir alışverişlerinde bulundu.

AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ YURT DIŞINDA YOĞUN İLGİ GÖRDÜ

180’i aşkın devlet ve vakıf üniversiteleri ile yükseköğretim alanında iki kıtanın birleştiği, doğuya ve batıya hitap eden bir eğitim merkezi olma yolunda hızla ilerleyen Türkiye’de önemli çalışmalar yaparak adını duyuran Ahi Evran Üiversitesi, Rotterdam’daki uluslararası fuarda stant açarak yurt dışındaki öğrencilerle buluştu. Rotterdam’daki fuarın ardından 27 Kasım 2016 tarihinde Köln’de düzenlenen Uluslararası Eğitim Fuarına katılan Rektör Karakaya ve beraberindeki heyet  “Yeni Türkiye’nin Yenilikçi Üniversitesi” sloganıyla yoluna devam eden Ahi Evran Üniversitesi’ni tanıttı. Türkiye’de üniversite eğitimi almak isteyen uluslararası öğrencilere ve velilerine Ahi Evran Üniversitesi’nin anlatıldığı fuarda Ahi Evran Üniversitesi yoğun ilgi gördü.

Tanıtım fuarlarının ardından ikili görüşmelerine devam eden Prof. Dr. Vatan Karakaya,Düsseldorf Başkonsolosu Şule Gürel’i makamında ziyaret etti. Ahi Evran Üniversitesi hakkında fikir alışverişinin yapıldığı görüşmenin ardından Kırşehir Belediyesi ile kardeş belediye olan Remscheid Belediyesini ziyaret eden Rektör Karakaya ve beraberindeki heyet, Remscheid Belediyesinde Bergisch Üniversitat Wupertal Üniversitesi temsilcileri ile bir araya geldi.

BERGİSCH ÜNİVERSİTAT WUPERTAL ÜNİVERSİTESİ İLE ERASMUS+ ANLAŞMASI İMZALANDI

Bergisch Üniversitat Wupertal Üniversitesi temsilcileri ile görüşen Prof. Dr. Vatan Karakaya, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ile Eğitim Fakültesinin tüm programlarına lisans, yüksek lisans ve doktora seviyesini kapsayacak Erasmus+ öğrenci ve öğretim elemanı değişim anlaşmasını Bergisch Üniversitat Wupertal Üniversitesi ile imzaladı. Protokol ile birlikte yurt dışında eğitim imkanlarının artmasını sağlamak istediklerini belirten Prof. Dr. Vatan Karakaya, yurt dışından gelecek öğrencilerin Ahi Evran Üniversitesi’nde eğitim görme koşullarını değerlendirdi. Rektör Karakaya, imzalanan protokolün her iki üniversite için hayırlı olması temennisinde bulundu.

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On