Bağımlılıkla Mücadele Toplantısı Yapıldı

19 Ocak 2022
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
80 defa okundu.
Bağımlılıkla Mücadele Toplantısı Yapıldı

Bağımlılıkla Mücadele İl Koordinasyon Kurulu 2022 Yılı 1. Toplantısı, Vali İbrahim Akın başkanlığında yapıldı.

Neşet Ertaş Kültür ve Sanat Merkezinde gerçekleştirilen toplantıya Vali İbrahim Akın’ın yanı sıra Cumhuriyet Başsavcısı Ömer Faruk Yurdagül, Vali Yardımcısı İsmail Çetinkaya, İl Emniyet Müdürü Murat Türesin, İl Jandarma Komutanı J. Kd. Alb. Sadık Gülecen, Belediye Başkan Yardımcısı Nuri Araz, daire müdürleri, ilgili kurum amirleri ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Vali İbrahim Akın, insanların sağlığını ve güvenliğini tehdit eden bağımlılıkla mücadeleye kararlılıkla devam edeceklerini söyledi.

Toplantıda, 2021 yılında bağımlılıkla mücadele konusunda ilimizde yürütülen çalışmaları değerlendireceklerini belirten Vali İbrahim Akın, “Çok çeşitli ve çok yönlü olarak karşımıza çıkan bağımlılık, günümüzde ülkelerin sorunlarının başında gelmektedir. Bağımlılıkla mücadele konusunda ülkemiz genelinde olduğu gibi ilimizde de önemli çalışmalar yürütmekteyiz. İl düzeyinde yürütülecek çalışmaları planlayıp koordine etmek üzere 2022-2023 yıllarını kapsayan İl Eylem Planımızı daha önce hazırlamıştık. Bu Eylem Planı kapsamında ilimizde çalışmalarımızı yürütüyoruz. Alkol, uyuşturucu madde, tütün, teknoloji ve kumar gibi bağımlılık konularında kolluk kuvvetlerimiz başarılı çalışmalar elde ediyorlar. Ancak, bağımlılıkla mücadeleye sadece kolluk kuvvetlerimizin çalışmaları yeterli olmayacaktır. Toplumun bütün kesimlerinin katılımı ile geniş bir mücadele ortaya konulması gerekiyor. Topyekûn bir mücadele örneği sergilenmesi gereken bağımlılıkla mücadelede kurumlar arası koordinasyonu sağlamak üzere düzenlenen bu toplantının faydalı olacağına inanıyorum.” dedi.

Toplantı, yapılan sunumların ardından bağımlılıkla mücadelede konusunda yürütülen çalışmaların görüşülüp değerlendirilmesi ile sona erdi. 

Haber Merkezi

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On