BAĞBAŞI MAHALLESİ PAZAR YERİNE KAVUŞTU.

3 Kasım 2022
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
2142 defa okundu.
BAĞBAŞI MAHALLESİ PAZAR YERİNE KAVUŞTU.

Başkan Ekicioğlu: “Bağbaşı Pazar Yeri projemizi hayata geçirerek halkımızın hizmetine sunduk; hemşehrilerimize hayırlı olsun!”

Bağbaşı Mahallesi’nde TOKİ tarafından yapılan 3 bine yakın konutun ardından ortaya çıkan Pazar yeri ihtiyacın talebinin karşılanması için çalışma başlatan Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, çalışmaların tamamlanarak hizmete açtıklarını söyledi.

Bağbaşı TOKİ Konutları yanında hizmete sunulan Pazar Yerinin her hafta Salı günü hemşehrilerine hizmet vereceğini belirten Başkan Ekicioğlu, Pazar yerinin hayırlı olmasını dileğinde bulundu.

Başkan Selahattin Ekicioğlu, konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları ifade etti:

“Bağbaşı Mahallesi TOKİ Konutları yanında hazırlamış olduğumuz Pazar Yerimiz, 1 Kasım 2022 Salı günü itibarı ile halkımızın hizmetine açıldı. Bağbaşı Pazar Yeri Salı günleri, gün boyu halkımıza hizmet verecek.Pazar Yerimizde, çevrede yetişen organik ürünlerin de sergilenebilmesi ve tüketiciler ile daha kolay buluşması sağlanacak. Bölgedeki halkımızın Pazar ihtiyacının yerinde çözülmesi ile mevcut Pazar Yerinin yoğunluğunun azaltılmasına da olanak sağlanacak.

“Son yıllarda akaryakıt, elektrik, doğal gaz ve gıda maddelerine gelen zamlar nedeniyle halkımızın büyük bir geçim sıkıntısı yaşadığına hepimiz şahit oluyoruz. Her geçen gün gün birçok ürüne gelen fahiş zamlar ne yazık ki halkın alım gücünü günden güne düşürürken esnafımızın da sıkıntısı giderek katlanıyor.Bu noktada halkımızın faydalanabileceği Pazar Yerlerinin de önemi artıyor. Biz de Kırşehir Belediyesi olarak, Bağbaşı Mahallesinde halkımızın hizmetine sunduğumuz Pazar yeri ile hem Pazarcı Esnafımıza hem de bölge sakinlerine yeni bir alternatif alan yaratmış olduk.Temennimiz yaşanan sıkıntıların bir an evvel son bulması ve gerek esnafımızın gerekse de hemşehrilerimizin geçim sıkıntılarının son bulması noktasında merkezi anlamda gerekli önlemlerin alınarak ülkemizin içerisinde bulunduğu ekonomik sıkıntıların bir an önce son bulmasıdır.Bağbaşı Mahallesi Pazar Yerimiz Kırşehir’e hayırlı olsun.”

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN