Aylık Mutat Toplantı Yapıldı

4 Ekim 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
406 defa okundu.
Aylık Mutat Toplantı Yapıldı

 Mevcut Durum Ve Ulaşılması Gereken Hedefler Konusunda Değerlendirmeler Yapıldı

İl Milli Eğitim Müdürü Şevket Karadeniz başkanlığında Kırşehir Merkez Öğretmenevi ve A.S.O  toplantı salonunda Merkez ve Merkez İlçeye bağlı Anaokulu, İlkokul, Ortaokul, Lise Müdürleriyle saat 14.00’de aylık mutat yapılmakta olan  bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Toplantıya İl Milli Eğitim Müdürlüğü Yöneticilerimizin yanı sıra okul müdürleri katıldı.

2017 – 2018 Eğitim öğretim yılının başlamasına müteakip yapılan ve Kırşehir Milli Eğitim Müdürü Şevket Karadeniz’in başkanlığında devam eden toplantıda, okul-veli ilişkisinin sağlanması, çocuklarımıza verilen eğitim ve öğretimin daha üst seviyeye çıkartılması ve başarının artırılması konusunda görüşmeler yapıldı. Mevcut durum ve ulaşılması gereken hedefler konusunda değerlendirmeler yapıldı.

Okullar ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında koordineli çalışmanın, okulların da oluşabilecek istenmeyen olayların önüne geçilmesi ve olumsuzlukların müdürlüğümüz ile paylaşılarak en kısa ve doğru bir şekilde çözümleneceği hususunda çok büyük fayda sağlayacağı belirtildi.

Milli Eğitim Müdürlüğü  ve Okullar arasında kullanılan iletişim ağının etkili ve düzenli bir şekilde kullanılmasına dikkat edilmesi, okul güvenliğine yönelik gerekli hassasiyetin gösterilerek, öğrenciler arası diyalogların daha yakından takip edilmesi ve okullarda giriş çıkış saatlerine dikkat edilmesi, konularında uyarılarda bulunuldu.

HABER MERKEZİ

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On