AYKANAT: “ACIMIZ İKİYE KATLANDI”

1 Temmuz 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
447 defa okundu.
AYKANAT: “ACIMIZ İKİYE KATLANDI”

BBP İL BAŞKANI TARIK AYKANAT, MUHSİN YAZICIOĞLU DAVASINI ANLATTI (ENDERHAN ÖZ/KIRŞEHİR-İHA)

            Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Tarık Aykanat “Acımız İkiye Katlandı” Dedi

Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Tarık Aykanat, Muhsin Yazıcıoğlu davası ile ilgili olarak takipsizlik kararı verilmesinin, Büyük Birlik Camiasının acısını katladığını söyledi.
Takipsizlik kararı verildiği günün, Ankara’daki elim saldırının hemen ertesine denk gelmesini manidar olarak değerlendiren İl Başkanı Ahmet Aykanat, sözlerini şöyle tamamladı:
“Büyük Birlik Partisi ve şehit liderimizin ve şehit olan kardeşlerimizin aileleri ile onca imkansızlık ve engellere rağmen bu elim olayı idari ve adli tüm ilgili ‘resmi’ kurumlarla muhatap etmeyi başardık. Bu gayretler neticesinde, tesadüflere bağlanamayacak derecede olağan üstü birçok olumsuzluklar ve ‘derin kuşku’ oluşturan bilgiler peyderpey dava dosyasına sokularak ‘delillendirilmeye’ başlandı.

Kamuoyunun da hayret ve kuşkuyla takip ettiği bu süreç içerisindeki; kusur, ihmal ve kasıtlar peş peşe ortaya çıkarılmaya başlandı. Helikopterin ne şekilde kırıma uğradığı, sonrasında oluşturulan bilgi kirlilikleri, müthiş teknolojik imkanlara rağmen enkaza ulaşılamaması(!), rezil bir şekilde yürütülen arama kurtarma safhasının aslında ‘örgütlü’ bir “Aramama- Kurtarmama” süreci olduğu, ulaşılamayan olay yerine aslında olayın hemen akabinde ulaşıldığı gibi nice gerçek; istihbari, inzibati, teknik bilgiler ışığında yüzlerce bilgi ve delille birlikte dava dosyasına girdi.”

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN