Aydın’a Ziyaret

18 Şubat 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
547 defa okundu.
Aydın’a Ziyaret

a4c83747e6hnkŞampiyon Voleybolcular Boztepe Belediye Başkanı Ramazan Aydın’ı Ziyaret Etti

Boztepe Çok Programlı Anadolu Lisesi Öğrencileri Liseler arası yapılan Voleybol Turnuvasında İl Birincisi Oldu

İl birincisi olan Boztepe Çok Programlı Anadolu Lisesi Öğrencileri Belediye Başkanı Ramazan Aydın’ı makamında ziyaret ederek birincilik Kupasını Belediye Başkanı Ramazan Aydın’a armağan etti.

Boztepe Belediye Başkanı Ramazan Aydın da Liseler arası Voleybol Turnuvasında yenilgisiz İl Birincisi olan gençleri kutlayarak her türlü destek konusunda yanlarında olduklarını belirterek Boztepe Belediyesi olarak her türlü maddi ve manevi konularda yanlarında olacaklarını belirtti.

Belediye Başkanı Ramazan Aydın:  “Okulumuz Üç sene üst üste aldığı il birinciliği derecesi ile voleybol takımımız kendisini ispatlamıştır. Emeği geçen öğretmenlerimizi özellikle beden eğitimi öğretmenimiz Mehmet Cemil Öztürkler Beyi ve takım öğrencilerimizi tebrik eder başarılarının devamını dilerim” dedi.

HABER MERKEZİ

Anahtar Kelime:
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On