Avukat Babadan Ölen Oğlu’na Mektup

14 Temmuz 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
826 defa okundu.
Avukat Babadan Ölen Oğlu’na Mektup

OĞLUNUN YAŞAMINI VE ONA HASRETİNİ ANLATAN BABA ADİL VAHAPOĞLU, OĞLUNA ÖZLEMİNİ VE OĞLUNUN HAYATINI ‘KIRŞEHİR’DEN BİR YILDIZ KAYDI’ BAŞLIĞI İLE KALEME ALDI. (ENDERHAN ÖZ/KIRŞEHİR-İHA)

Geçtiğimiz haftalarda hayatını kaybeden avukat oğlu için avukat baba sosyal medya üzerinden mektup yazarak paylaştı.
Oğlunun yaşamını ve ona hasretini anlatan baba Adil Vahapoğlu, oğluna özlemini ve oğlunun hayatını ‘Kırşehir’den bir yıldız kaydı’ başlığı ile kaleme aldı.
‘Sevgili oğul’ diye başladığı mektubunda baba Vahapoğlu, oğlunun ölümünün ailesi derin bir üzüntüye soktuğunu yazdı.
Babası ile aynı mesleği paylaşan Özgür Vahapoğlu’nun hayatını kaybetmesi babası ve meslektaşı Adil Vahapoğlu tarafından şöyle kaleme alındı:
“Sevgili oğul, öğrencim, meslektaşım,arkadaşımdın. Yazıhanelerimiz kadar kalplerimiz de birdi. Mesleğinin baharında sayılırdın. Kızın Asya ve eşin Pelinle mutlu bir hayatın vardı. Zamansız ölümün bizleri deryalar kadar hüzne boğdu.
Tek tesellim milletimiz için hayatını kaybeden Güneydoğu şehitleri seni de onlardan sayıp teselli buluyorum. 39 günlük tedavi sürecinde kardeşin, anne-baban,eşin ve biricik kızın yanındaydı. Adın gibi özgürdün cenazene her kesimden insan katıldı.”
Oğlunun ölümü sonrasında yaşanan süreci kaleme alan baba Vahapoğlu’nun diğer oğlu da vefat eden ağabeyi gibi avukatlık yapıyor.
Geçtiğimiz haftalarda hayatını kaybeden Av. Özgür Vahapoğlu, geçirdiği rahatsızlık sonrası Şişli Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi görmekteydi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On