AVRUPA BİRLİĞİ PROJELERİ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI

15 Ocak 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
176 defa okundu.
AVRUPA BİRLİĞİ PROJELERİ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI

15105839_img_1773Avrupa Birliği Projeleri Bilgilendirme Toplantısı İl Kültür Müdürlüğü Toplantı Konferans Salonunda Gerçekleştirildi.

Avrupa Birliği Projeleri bilgilendirme toplantısı İl Kültür Müdürlüğü Toplantı konferans salonunda gerçekleştirildi.

Eylül 2004 tarihinden itibaren çalışmalarına başlayan müdürlüğü ARGE birimi,  2016 Ocak ayına kadar toplamda 316 adet AB projesi  kabul ettirerek toplamda 1,639 öğretmen ve öğrencinin yurtdışında eğitim faaliyetlerine katılmalarına katkı sunmuştur.

2004 – 2016 yılları arasında toplam 3.971.351 Euro hibe Kırşehir’e kazandırılmıştır.

2015 yılı içerisinde hibe alan proje sayısı 16 olup toplam hibe kazanımı 763.569 Euro olarak gerçekleştirilmiştir.

Projelerimizin yaygınlaştırılması ve 2016 yılında daha verimli bir proje dönemi geçirebilmek adına uygulanmış ve uygulanacak olan projelerimizi Kırşehirdeki diğer okul ve kurumlarımıza tanıtmak üzere  tarihinde İl Kültür Müdürlüğü toplantı salonunda bilgilendirme toplantısı düzenlenmiştir.

Kurumlardan gelen katılımcılarımıza proje içerikleri ve hazırlanması konularının yanı sıra hibe alan projelerin güçlü yönleri belirlenecektir.

 

Gerçekleşen Toplantıya;  Vali Yardımcısı Zekai Erdem, Kaman Kaymakamı Hakan Şen, İl Milli Eğitim Müdürü Osman Elmalı, Milli Eğitim Şube Müdürü Mustafa Çelik, İlçe Milli Eğitim Müdürleri, Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge çalışanları, Projesi kabul edilen okullarının proje ekipleri, Okul ve Kurum Müdürleri katıldı.

Şube Müdürü Mustafa Çelik’in sunumuyla başlayan toplantı daha sonra projeleri kabul edilen okul ve kurumların, projelerini tanıtmasıyla devam etti.

 

Son olarak Vali Yardımcısı Zekai Erdem’in konuşmasıyla bilgilendirme toplantısı sona erdi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN