AVKAPAN’DAN GEZİ AÇIKLAMASI

17 Kasım 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
369 defa okundu.
AVKAPAN’DAN GEZİ AÇIKLAMASI

20151116_bedensel-engelliler-dernek-baskani-servet-avkapan-aciklamasiBedensel Engelliler Dernek Başkanı Servet Avkapan, düzenledikleri gezi ve organizasyonlarla engelleri ortadan kaldırdıklarını belirtti.

Kırşehir’den gelen 60 engelli ile hafta sonu tatilini Nevşehir’in Kozaklı İlçesi’nde geçirdiklerinden bahseden Dernek Başkanı Servet Avkapan, “Kırşehir’den düzenlediğimiz organizasyonda KayseriSivas,Hatay, Kırrıkkale, GaziantepAntalyaKarabük,AfyonAnkara illerinden gelen engelli kardeşlerimizle hafta sonu engelli buluşmasını Nevşehir’in Kozaklı İlçesi’nde gerçekleştirdik” ifadelerine yer verdi.
Türkiye’de engelli vatandaşların yaşamış olduğu genel soruna kulak kabartmak adına bir araya gelinen organizasyon hakkında bilgiler veren Bedensel Engelliler Dernek Başkanı Servet Avkapan,; “Engellilerin toplum hayatına entegrasyonu ve bu buluşmaların üzerimizde bıraktığı etki bizleri ziyadesiyle mutlu ediyor. Diğer illerden gelen kardeşlerimizin Kırşehir hakkında edindiği bilgilerden sonra özellikle belediyemizin yaptığı çalışmaları örnek olarak gösterip diğer belediyelere örnek göstereceklerini söylemeleri bizi çok mutlu etti. Hazırladığımız slaytta STK ve kamunun nasıl örnek çalışma içinde olduğunu resimlememiz diğer illerin de belediyelerinden beklentilerine ’Kırşehir Belediyesi gibi yapın’ diyeceğiz diyerek ayrılmaları bizi gururlandırdı. Bu buluşmada emeği olan Vali Necati Şentürk’e,Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’ye, Kırşehir’den katılım gösteren ve bizlere destek veren yüreği engelsiz kardeşlerime ve ailelerine teşekkür ederim“ ifadelerini kullandı.

Dernek Başkanı Avkapan, Mart ayında planlayacakları Sivas organizasyonunda daha büyük bir katılım beklediklerini belirtti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On