Atkılar Sahiplerini Buldu

3 Ekim 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
577 defa okundu.
Atkılar Sahiplerini Buldu

“Bizlerde Bartınspor Maçın Ardından Doğru Skoru İlk Bilen İki Kişiye Pazartesi Günü 2 Tane Kırşehirspor Armalı Atkı Verdik”

‘Kırşehir Amatör Lig’ sayfası olarak ‘Doğru Skoru Bil Atkını Al’ yarışmasında 0-0 biten Bartınspor maçının skorunu en erken tahmin eden Hasan Bozdemir ve Kemal Şahin, atkılarını Buger’n Joy sahiplerinden Saadet Doğangün’ün elinden aldı. Genç kardeşlerimizi tebrik ediyoruz. Kırşehir’deki Burger’n Joy’un sahiplerinden Saadet Doğangün yaptığı açıklamada: “Kırşehir’de böylesine güzel bir yarışmasın olduğunu sosyal medyada görünce ve işin içinde Kırşehirspor olunca hiç düşünmeden bu hafta atkı yarışmasına sponsor oldum. Bizlerde Bartınspor maçın ardından doğru skoru ilk bilen iki kişiye Pazartesi günü 2 tane Kırşehirspor armalı atkı verdik. Kırşehir Belediyespor’a yürekten başarılar diliyorum” dedi. Kırşehir Amatör Ligi’ sayfası Genel Yayın Yönetmeni Salih Hançer yaptığı açıklamalarda: “2012 yılında kurduğumuz ‘Kırşehir Amatör Lig’ sayfasındaki yoğun ilgiden dolayı böyle bir yarışma düzenlediğini ve bu yarışmayı Kırşehir Belediyespor maçlarından bir hafta öncesinden skorları alıp doğru tahmini yapanı ödülsüz bırakmayacağını belirtti. Hançer, ‘Kırşehir Amatör Lig’ Facebook sayfasında her kesimde haberler var. Tabi ki gönül istedi ki Kırşehirspor haberlerini Amatör Ligi adı altında değil de farklı isimle yapmayı. İnşallah bu sene hedeflediğimiz şampiyonluğu alarak 3.lige çıkarız. Kırşehir’in nüfusunun 30-40 binlerde olduğu yıllarda 2. Ve 3. Lig’te temsil edilirken, bugün 125 bini geçen merkez nüfusuna göre amatör ligte olmasının son derece üzüntü verici bir durum olduğunu” söyledi.

YARIŞMASINA KATILMA ŞARTLARI?

***Yarışmaya katılabilmek için Kırşehir Amatör Ligi sayfasını beğenmek şart.

***Skoru doğru tahmin etse de sayfayı beğenmeyenlere atkı verilmiyor.

***Skoru yazılacak olan takımın ismi belirtilmeli

***Birden fazla yorum yapıp skor tahmin edenlerin ilk yaptığı yorum geçerli sayılıyor.

***Düzenlenen yorumlar ise dikkate alınmıyor.

***Kırşehir içinden kazanan takipçilere hediye atkı elden veriliyor.

***Şehir dışına gönderim de kargo ücreti sayfa yönetimine ait değil.

***Kazanan talihlilere hediye atkı maçın ertesi gününde veriliyor.

***Atkı yarışması sponsorlar nezdinde yapılacak.

HABER: UFUK TUFAN DOĞAN

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On