Atanan Personellere Veda Yemeği

18 Kasım 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
208 defa okundu.

img_2317Görevde Yükselme Sınavıyla Atanan Personellere Veda Yemeği Düzenlendi

Görevde yükselme sınavı ile kurum dışı ataması gerçekleşen Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’nde gören yapan Mikail Ayyıldız, Banu Tütüncü ve Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı Engelsiz Yaşam Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğünde görev yapan Mehtap Durdu’ya veda yemeği düzenlendi.
Yaklaşık 70 personelin katılımıyla gerçekleşen veda yemeğinde konuşama yapan İl Müdürü Ramazan Baykara; “ Aşık Veysel’in tabiriyle “uzun ince bir yoldayız, gidiyoruz gündüz gece”. Görevde yükselme sınavı yıllardır bekliyordu. Ve Kırşehir İl olarak görevde yükselme sınavında çok başarılı bir İl. Atamaları gerçekleşen arkadaşlarımıza hayırlı uzun ömürler diliyorum. Her şey gönüllerince olsun inşallah. Ben hem aileleri için, hem kendileri gelecekleri için hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.” şeklinde konuştu.
Engelsiz Yaşam Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Mehmet Karaca konuşmasında; “ Sevgili mesai arkadaşlarım hepinize iyi akşamlar diliyorum. Arkadaşlarımızın burada en büyük kaybı memleketlerin şahından, medeniyetin başkentinden gidiyor olmaları. Tarihi ile dokusuyla 5 bin yıllık tarihi olan bir kentten gidecekler. Hepinize yeni görevinizde başarılar diliyorum. Allah utandırmasın” dedi.
Konuşmanın ardından Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ramazan Baykara, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Yardımcısı Erhan Bolat ve Engelsiz Yaşam Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Kuruluş Müdürü Mehmet Karaca tarafından personele plaket ve hediye takdimi yapılarak program sona erdi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN