ATAMAN ÖZBAY CUMARTESİ GÜNÜ TİCARET VE SANAYİ ODASINA GELİYOR

10 Aralık 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
327 defa okundu.
ATAMAN ÖZBAY CUMARTESİ GÜNÜ TİCARET VE SANAYİ ODASINA GELİYOR

kitap-tanitim-ataman_ozbay1943 yılında İzmit’te yoksul bir ailenin oğlu olarak dünyaya gelen Ataman Özbay, 7 yaşında gazete satıcılığı ve manav çıraklığı yaparak iş hayatına başladı. Liseyi bitirdiğinde ailesinin O’nu okutacak gücü yoktu.

Öğretmenlerinden Alime Hanım’ın desteğiyle Marmara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’nde okudu.

Üniversite sonrasında Tekirdağ’ın Hayrabolu ilçesine yerleşerek orada 2 ayrı eczane açıp, yerel bir gazete ve matbaa kurdu. 1989 yılında İstanbu’da ecza deposu açan Ataman Özbay’ın en büyük ideali kendi mesleği ile ilgili yeni bir şey üretmekti. Avrupa ve Amerika’yı dolaşarak ıslak mendil üretmeye karar verdi. 1995 yılında ıslak mendil üretimine başlayan Ataman İlaç, kısa sürede Uni Wipes markasıyla Türkiye’de ve yurtdışında pazar liderlikleri elde etmeye başladı.

Ataman Özbay proaktif kişiliği ve vizyon sahibi olma özelliğini girişimcilik ruhu ile birleştirerek ileriyi görebilmiş, kendini ve işini her zaman geliştirerek, sektörünün en büyüğü olmuştur. Günümüzde 135 çeşit ıslak mendil ürünüyle bebek bakımından, sağlık alanına, kişisel bakımdan kozmetik ve ev temizlik ürünlerine kadar pek çok kategoride üretim yapmaktadır. 52 ülkeye yaptığı ihracat ile uluslararası pazarda söz sahibi olmuştur. Uni Wipes markasına Uni, Uni Baby markalarını ekleyerek marka yatırımına verdiği önemi gözler önüne sermektedir.

Adeta ‘Girişimcilik Manifestosu’ diyebileceğimiz bu başarı hikayesinin sahibi Ataman ÖZBAY; Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası’nın ev sahipliğinde 12 Aralık Cumartesi Günü Saat:14.00’te Odamız Konferans Salonu’nda Kırşehir iş dünyasıyla bir araya gelecek.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On