Atam Kırşehir’e Hoş Geldin

22 Aralık 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
416 defa okundu.

ataturk-featured

Mustafa Kemal Atatürk’ün Kırşehir’e gelişi Cumartesi günü kutlanacak.Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının Kurtuluş Meşalesini yakmak için 16 Mayıs’ta İstanbul’dan ayrılıp, 19 Mayıs 1919’da Samsun’a ayak basmasının ardından Havza, Amasya, Tokat, Sivas ve Erzurum’da halkla görüşmelerini tamamlayıp kongreleri gerçekleştirdikten sonra ilk Büyük Millet Meclisi’ni açmak için seçilen Temsil Heyeti ile birlikte Ankara’ya hareket ettiler.

Büyük önder Atatürk ve arkadaşları, kurtuluş mücadelesinin merkezi olarak seçilen Ankara’ya giderlerken, Sivas’tan sonra Kayseri üzerinden gelerek 22 Aralık’ta Mucur ilçesine, 24 Aralık 1919 günü ise Kırşehir’ konuk oldu. 25 Aralık 1919 Perşembe günü Kırşehir’den ayrılarak Kaman’a gelerek bir gece misafir edildi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On