Aslan’dan Tebrik Ziyareti                        

29 Eylül 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
510 defa okundu.
Aslan’dan Tebrik Ziyareti                        

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Emre Aslan, Genç Boksörleri Ziyaret Etti

İstanbul’da 10 – 18 Eylül 2017 tarihleri arasında 13 ayrı ülkenin katıldığı Uluslar arası Ahmet Cömert Boks Turnuvasında düzenlendi. Turnuvada mücadele eden ve bir çok kez Türkiye şampiyonlukları olan 75 kilogram sporcu Mustafa Dağdeviren 13 ülke arasında en iyi boksörlerle karşılaştığı turnuvada bu yılın Türkiye Şampiyonu yenerek 3 olup bronz madalyanın sahibi oldu. Aynı müsabakada 60 kilogramda mücadele eden Arafat Şahin 13 ülke arasında ilk beşe girerek ilimiz Kırşehir’i başarılı bir şekilde temsil etti.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Emre Aslan, sporcularımızı Aşıkpaşa Spor Salonunda antrenman öncesinde ziyaret ederek başarılarından dolayı Mustafa Dağdeviren ve Arafat Şahin’i tebrik ederek, 27 Ekim tarihinde Antalya’da düzenlenecek olan Gençler Avrupa Şampiyonası öncesi genç boksörlerimize başarı dileklerini bulundu.

HABER: SERHAT ERDOĞAN

Anahtar Kelime:
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On