Aslan’dan Müftü Yaman’a Ziyaret

5 Temmuz 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
367 defa okundu.
Aslan’dan Müftü Yaman’a Ziyaret

 Aslan’dan Müftü Yaman’a Ziyaret

Kırşehir İl Müftülüğü görevine yeni atanan İl Müftüsü Mehmet Yaman’a hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. Bu ziyaretler kapsamında Kırşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Emre Aslan, İl Müftüsü Mehmet Yaman’ı ziyaret etti.

Kırşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Emre Aslan İl Müftüsüne hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirerek çalışmalarında başarılar dileyerek hayırlı olsun dileğinde bulundular.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Aslan tarafından gerçekleştirilen ziyarette, 25 Haziran itibari ile Kırşehir ve ilçelerinde faaliyete geçen yaz Kur’an kurslarına katılan çocukların kurs sonunda daha fazla sportif faaliyetlerde yer alabilmeleri, sosyal ve kültürel faaliyetlerde bulunabilmeleri hakkında istişareler de bulunuldu. (Haber Merkezi)

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On