Aslan Devam Eden Projeler Hakkında Bilgi Verdi

8 Eylül 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
498 defa okundu.
Aslan Devam Eden Projeler Hakkında Bilgi Verdi

“Soyunma Odalarının Bakım, Onarım Ve Tadilatlarıyla İlgili Adımları Attık”

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Emre Aslan faaliyetleri ve projeleri hakkında bilgi verdi. Yaptığı açıklamada: “ Şahsım ve kurumum adına hem sizleri hem de hemşerilerimizi saygıyla, sevgiyle selamlıyorum. Yaz spor Okulları 12.000’e yakın öğrencinin katılımıyla tamamlandı. Kazasız, belasız, verimli bir şekilde öğrencilerimize okul döneminden sonra eğlenceli, eğitsel bir zaman dilimi sağladık. Bizler açısından ise yetenekli sporcuları keşfetmek adına avantajlı bir süreç oldu. Bu sporcuları okullarımızda okul sporlarına, kulüplerimizde ise kulüp sporlarına monte edeceğiz. Yaz sporları bitince yerini okul sporları alıyor. Biliyorsunuz okulumuz 16-20 Eylül civarında açılacak. Okul sporu müsabakaları başlayacak. Okul sporu müsabakalarında bu çalışmalara devam edeceğiz. Antrenörlerimiz okul taramalarına çıkacak. Okullardaki kulüp ve takım sayılarını belirleyecekler. Buralardaki çalışmalara katılacaklar. Hatta oranın spor salonu ya da çalışmalara uygun bir bahçesi varsa çalışmaları başlatacaklar. Öğrencileri alıp burada antrenmanlarla destekleyeceğiz. Çalışmalarımıza bu şekilde devam edeceğiz.” Dedi.

Şehirler ve Köyler Projesi Başvuruları Başlıyor

Aslan, yaz kampları ve şehirler, köyler projesi hakkında merak edilen detaylara da açıklık getirdi: “Yaz kamplarımız 20 Eylül tarihinde sona erecek. İki dönemimiz kaldı. Akabinde Milli Eğitim kamplarının olup olmayacağına dair bir yazı gelmedi. Resmi yazımız geldiği zaman paylaşacağız. Ama şuanda gündemimizde Milli Eğitim kamplarına yönelik bir şey yok. Aksi bir durum olduğunda yine sizler aracılığıyla çocuklarımıza duyuracağız. Göreve başladığım dönem Şehirler, Köyler Projesi bakanlığımızca iptal edilmişti. Ancak bir hafta kadar önce tekrar uygulamaya koyuldu. 15 Eylül-24 Kasım tarihleri arasında bay-bayan ayrı olmak üzere farklı yaş gruplarından gençlerimize, şehir merkezinden 300 km uzaklıkla sınırlı olmak üzere günü birlik geziler düzenleyeceğiz. Gençlerimiz bu gezilere online başvuru yapabilirler. Bu gezilerimiz okul döneminde gerçekleşeceği için sıkıntı yaşanmaması açısından hafta sonları düzenlenecek. Böylece derslerde aksama yaşanmayacak. Umarım bu projemizi de kazasız, belasız, amacına uygun bir şekilde gerçekleştirmiş olacağız. Gençlerimiz 29 yaşına kadar katılım sağlayabiliyorlar. Ancak biz bunları kendi içerisinde tasnif ederek akranlardan oluşan gruplar meydana getiriyoruz.”

Bağbaşı’na İki Saha Yapılıyor

İl ve ilçelerde yapılması planlanan yatırımlar konusunda da bilgiler veren Aslan, yaptığı açıklamada: “Yatırım konusunda biliyorsunuz yakın zamanda Bağbaşı’nda sözünü aldığımız iki saha projemiz var. Birisi sentetik diğeri ise çim saha olmak üzere iki futbol sahası gündemimizde. Burada sadece iki adet soyunma odası mevcut olduğu için sıkıntılar yaşanıyordu. İl Özel İdaresi’yle gereken yazışmaları yaptık ve ikinci soyunma odasının 2018’in yatırım planlarına dâhil edilmesini sağladık.

Trap Atış Poligonu Projesi

Onun dışında atış poligonumuz var. Avcılar ve Atıcılar Dernek başkanımız ile yönetim kurulumuz ziyaretime geldiler. Alay Komutanlığı’nın kullandığı şuan hali hazırda bir atış poligonu var ve Alay Komutanlığı bu alanı çok nadir kullanıyor. Gerekli görüşmeleri yaparak bu alanı tahsis etmek istediğimizi bildirdik. Alanı temizleyip, tel örgülerle çevreleyip içerisine bir kafeterya yapmayı planlıyoruz. Biliyorsunuz bölgesel Trap Yarışmaları yapılıyor ve bu yarışmalarda en az 4.000-5.000 kişi bir hafta on gün gibi bir süre boyunca Kırşehir’de ikamet ediyor. Bu proje hem esnafımız hem de şehrimizi tanıtmak açısından çok faydalı olacaktır. Valimizin de desteği ile bu alanı gerektiği zaman Alay Komutanlığı’na, Avcılar ve Atıcılar Derneği’ne ve Trap yarışmalarına tahsis etmek üzere düzenlemeyi planlıyoruz.

Çok Amaçlı Salon ve Namazgâh Yapımı

Çok amaçlı salon ve namazgâh yapımı da yine aynı şekilde gündemimizde yer alıyor. Mevcut alanımızı daha da genişletip uluslar arası kamp alanı haline getirmeyi düşünüyoruz. Bu projeleri bakanlığa sunmadan önce alanların tahsisi gerekiyor. Yazışmalarımızı sürdürüyoruz. Bunlar dışında 312 adet bungalov evin hemen üzerinde 52 adet lojmanımız var. Şuan boş durumda ancak elektrik, su tesisatına kadar her şeyi tamamlanmış durumda ve sadece tadilat ihtiyacı var. Bu alanları da yine halkımıza kiralamayı ya da daha fazla öğrenciyi misafir edebilmek amaçlı değerlendirmeyi düşünüyoruz.

Kaman Gençlik Hizmetlerine Yeni Proje

Kaman Gençlik Hizmetleri İlçe Spor Müdürlüğü’nün ve Gençlik Merkezi’nin bulunduğu alan sadece Gençlik Hizmetleri İlçe Spor Müdürlüğü’ne ayrılacak. Gençlik Merkezi şehre daha yakın bir alana taşınacak ve hali hazırdaki mevcut alan yeniden projelendirilecek. Bu projenin içerisinde tenis kortu, basketbol sahası, futbol sahası, halı saha ve idari bina yer alacak.

Mucur Çiçekdağ Ve Boztepe’ye Yeni Proje

Mucur’da ise 2018 yılında METEM’in bahçesi olarak kullanılan alanın ihalesine başlayacağız. Spor Toto ile sözleşmemizi imzaladık. Buraya yapılacak halı sahanın kış şartlarında da kullanılabilmesi için Spor Toto’ya gerekli yazıyı yazdık. Soyunma odalarının bakım, onarım ve tadilatlarıyla ilgili adımları attık. Çiçekdağ ve Boztepe ilçelerimizde bina olarak tesisimiz yoktu. Milli Eğitim’e ait spor salonlarının tahsisini aldık. Bakım ve düzenlemeleri için gereken ek ödemeleri sağladık. Çiçekdağ’da futbol sahasının yanında eski cezaevi var. Biz bu alanı da kullanarak mevcut alanımızı daha da genişletebiliriz. Akpınar’daki projelerimizde yine yıl içerisinde tamamlanmış olacak. Akçakent’e yapılacak halı saha için de ödenek tahsis edildi. 2018’in ilk aylarında yapımına başlanacak ve aynı yıl içerisinde teslim alınacak. Genel hatlarıyla proje ve amaçlarımız bunlardır.” İfadelerine yer verdi.

HABER: UFUK TUFAN DOĞAN

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On