Aşkullah’dan Sonra Aşkpare’de Yayında

16 Ocak 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
545 defa okundu.
Aşkullah’dan Sonra Aşkpare’de Yayında

askpare-kitabi-cikti-
Aşkullah kitabının yazarı Tolga Akpınar, okuyucularına müjdeli haberi verdi.

Tolga Akpınar’ın Aşkpare kitabı bugün tüm kitapçılarda okurları ile buluştu. “Aşık olan herkesin kalbinde bir parçalanmışlık olur” diyen Akpınar, Aşkpare kitabının Aşkullah ile edebi tarzının aynı olduğunu ancak üslup ve içerik açısından farklı olduğunu söyledi.

Akpınar, “İlk eserim olan Aşkullah’ta daha çok İlahi Aşk’ı anlattım. Aşkpare’de ise beşeri aşkı anlattım. Aşkpare kurgu bir kitap olmadığı için uzun süredir yazdığım şiir ve denemelerin üzerine yeni şiir ve denemeler, ekledim. Aşkpare’yi 6 aylık gibi kısa bir sürede derledim. Aşkpare’yi yazarken birçok programımı iptal ettim ancak Aşkpare ile birlikte yurt içi ve yurt dışında birçok seyahate çıkacağım. Aşkpare, dünyanın her yerinde internet üzerinden satışı yapılacak. Kitabın ilk baskısı 10 bin adet oldu. Amacım, aynı acıyı yaşayan insanlara geçiyor demek. Yazabildiğim kadar yazacağım” dedi.

Deneme tarzında yazılan kitap İstanbul’da Koyu Kitap Yayınevi tarafından piyasaya sürüldü. Kitap çıkar çıkmaz sosyal medyada en çok konuşulan başlıklar listesine girdi. Türkiye’deki tüm kitapçılardan ve dünyanın her yerinde internet üzerinden satışa çıkan kitapta insan ilişkileri, hüzün ve aşk konu ediliyor.
Tolga Akpınar’ın Aşkpare ve Aşkullah kitaplarına Kırşehir’de Dost Sahaf Kitabevi, NT Mağazaları ve Beğendik Mağazalarından ulaşılabiliyor. Ayrıca kitapyurdu.com sitesinden de indirimli olarak Türkiye ve dünyanın her yerinden erişilebiliyor.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN