Askerlik şubesinde 3 yıllık bekleyiş

31 Temmuz 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
499 defa okundu.
Askerlik şubesinde 3 yıllık bekleyiş

Mucur halkı, anaokulu yapılacağı söylenen Askerlik Şubesi binasının neden 3 yıldır bekletildiğini merak ediyor.

Askerlik şubesinde 3 yıllık bekleyişDevletin bürokrasiden mi kaynaklı yoksa kendi keyfine göre mi hareket ettiği düşüncesine neden olan ilgisizlikten dolayı kamu kurum ve kuruluşlarının kullanılmayan ve atıl durumda bekleyen binaların kamuya zararı hiç düşünülmezken, Mucur’da da Askerlik Şubesi binasının 3 yıldır atıl vaziyette bekletilmesi eleştirilere neden oluyor.

Mucur halkı, anaokulu yapılacağı söylenen Askerlik Şubesi binasının neden 3 yıldır bekletildiğini merak ediyor.

Mucur ilçe halkı, “Mucur Askerlik Şubesi’nin Kırşehir’e taşınması nedeniyle geniş bir bahçeye sahip Askerlik Şubesi binasının anaokulu olması için üç yıldır bekletilmesi kafalarda soru işareti oluşturmaktadır. Devletin çarkı bu kadar yavaş dönmemeli. Üç yılı geçtiği halde bu binanın neden anaokuluna dönüştürülmediğini birileri açıklamalıdır. İhaleye verildi deniliyor, ama neden ihale bu kadar gecikti? Temennimiz anaokuluna ihtiyaç duyulan Mucur’da bu binanın bir an önce faaliyete geçmesidir. Mucurlular bu sorunun çözülmesini bekliyoruz” diyerek, tepkilerini dile getirdiler.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On