ASKERLER İÇİN FETİH SURESİ OKUNDU VE DUA EDİLDİ

24 Ocak 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
402 defa okundu.
ASKERLER İÇİN FETİH SURESİ OKUNDU VE DUA EDİLDİ

Ülkü Ocakları Kaman İlçe Başkanlığında Düzenlenen Programda,

ASKERLER İÇİN FETİH SURESİ OKUNDU VE DUA EDİLDİ

Ülkü Ocakları Kaman İlçe Başkanlığı üyeleri, Zeytin Dalı Harekatı için Fetih Süresi okudu ve dua etti.

Ülkü Ocakları Kaman İlçe Başkanlığında bir araya gelen üyeler adına din görevlisi Şuayip Topaldemir, Fetih Suresi’ni okudu. Dua edilmesinin ardından bir açıklama yapan Kaman İlçe Başkanı Çağatay Kaya,  “Zeytin Dalı Harekatı”na katılan askerler için bir araya geldiklerini söyledi.

Ülkü Ocakları olarak Türkiye genelinde dualar edildiğini vurgulan Kaya, şunları kaydetti:

“Bölgede bulunan Mehmetçiğimize Ülkü Ocakları bünyesindeki bütün il, ilçe ve belde teşkilatları olarak eş zamanlı şekilde Fetih Suresi okunmuştur. Kıymetli hocamız Şuayip Topaldemir’in Fetih Suresi’ni okuması ve akabinde kalpten ettirdiği duayla manevi destekte bulunduk. Ülkü Ocakları Kaman İlçe Başkanlığı olarak ihtiyaç duyulduğu anda kanımızın son damlasına kadar, teşkilatımızın son neferine kadar bölgeye gitmeye hazırız. Allah Türk ordusunun yanındadır ve Ülkü Ocakları vatanın yılmaz bekçileridir.”

Haber:AA

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On