Aşıkpaşa Mezarlığı Tinercilere mi Emanet?

20 Ekim 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
304 defa okundu.
Aşıkpaşa Mezarlığı Tinercilere mi Emanet?

Aşıkpaşa Mezarlığına gelen mahalle sakinleri gördükleri manzara karşısında bu kadarı da olamaz diyor.

Aşıkpaşa Mezarlığı Tinercilere mi Emanet?

Aşıkpaşa mezarlığında güvenlik sorunu yaşıyor. Vatandaşların korkulu rüyası haline gelen ve önlemler alınmaya çalışılsa da bir türlü tam anlamıyla çözüm bulunamayan, Madde bağımlıların, yeni meskeni adeta mezarlıklar oldu.

MADDE BAĞIMLILARI MESKEN TUTTU

Güvenlik sorunun halt safhada olduğu mezarlıklarda vatandaşlar kabir ziyaretine gitmekten korkar hale geldi.  Tinerci diye tabir edilen kişiler tarafından mesken tutulan bu mezarlıkta geride bırakılan atıklar hiç hoş olmayan görüntülere sahne oldu. Gördükleri manzara karşısında bu kadarına da pes diyen Vatandaşlar, mezarlığa rahat gelemediklerini belirtti.

MEZARLIKTA GÜVENLİK SORUNU YAŞANIYOR

Tinercilerin adeta cirit attığı bu mezarlık, vatandaşların korkulu rüyası haline gelirken, vatandaşlar tarafından bir an önce de çözüm bulunması talep ediliyor. Mezbelelik görünümündeki Mezarlıkta müşahede ettiğimiz ve Objektifimize yansıttığımız görüntüler gerçekten de var olan durumun tüyler ürpertici boyutlarını gözler önüne sererken, Özellikle geceleri tinerci yatağı haline dönen bu mezarlığa derhal müdahale edilmeli, müdahale süresince de Asayiş ekiplerince tinercilerin orada toplanması bir şekilde önlenmeli denildi.

HALKIN SESİNE KULAK VERİLSİN

40 Arena Gazetesi Haber ekibi olarak kamu vicdanının merak ettiği ve öğrenmek istediği konuları haberleştirmenin yanı sıra yetkililerin halktan talebini duyurmak ve halkın talebini de yetkililere duyurmak adına halkın sesi olma vazifemizi sürdürerek bu görüntüleri yayımlıyor ve konuyu yetkililerimizin dikkatine sunmak üzere Kırşehir halkı adına haberleştiriyoruz. Umarız, bu sese kulak verilir ve gereği yapılır.

HABER: SÜMEYYE ŞAHİN

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN