ASFALTLAMA ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

6 Ağustos 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
445 defa okundu.
ASFALTLAMA ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

4

Kırşehir Belediyesi tarafından yapılan asfaltlama çalışmaları şehir girişinde devam ediyor.

 

Kırşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yapılan yol ve çevre düzenlemesi çalışmaları kapsamında öncelikle altyapıda yenilemeler yapılıyor.

Kırşehir Belediyesi’nin Ankara Caddesi’nde Ramazan ayında başlattığı ve geliş yönündeki şeritteki çalışmaların tamamlanarak asfaltlandığı güzergahta, ikinci şeritteki çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. Asfaltlama öncesinde altyapıda gerekli olan ekipmanların yenilenmesiyle asfaltlama çalışmalarının yapılacağı yolda yapılan çalışmaları Milletvekili Salih Çetinkaya ile birlikte yerinde inceleyen Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, vatandaşlarla da görüşerek sıkıntılarını dinledi.

Çalışmaların tamamlanmasıyla peyzaj işlerinin de yapılarak şehrin girişinin güzel bir görünüme kavuşacağını belirten Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, “Şehrimizin ana giriş caddesi, Ankara Caddesi’nin girişinin olduğu yol, çok deforme olmuştu. Burada da yine aynı şekilde altyapı çalışmamız ikinci şeritte devam ediyor. İlk şeridimizi bitirdik, asfaltını döktük. Şu an kaldırım tamiratları yapılıyor. Ondan sonra son aşınma tabakası dökülecek. Burası da yine standartları son derece yüksek bir şekilde şehir girişini güzel bir hale getireceğiz. Az kaldı çalışmamız. Tabi buradaki asfalt çalışmaları bittikten sonra peyzaja köprünün altı, yanlarını çok güzel bir şekilde peyzaj çalışmalarıyla şehrimizin girişini güzel bir hale inşallah getireceğiz.” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN