Asfalt Çalışmaları Devam Ediyor

9 Kasım 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
242 defa okundu.

thumbnail_resim-1Kırşehir Belediyesi Asfalt Çalışmalarına Son Hız Devam Ediyor

Asfalt çalışmalarına devam eden Kırşehir Belediyesi şehrin en ücra köşesine kadar hizmet ulaştırıp Kırşehir’in çehresini değiştirmeye devam ediyor.

Daha önceden çeşitli mahallerde yapılan sıcak asfalt çalışmaları program dahilinde Güldiken Mahallesi Suludere Mevkii Asfalt Çalışması devam ediyor.

Kırşehir genelinde 2016 yılı asfalt sezonunun açılmasıyla birlikte Kasım ayına kadar sürdürülen çalışmalar kapsamında asfalt çalışmasına devam eden Kırşehir Belediyesi, Güldiken Mahallesi Suludere mevkiine asfalt serimi yaparak tüm yolların, bakım onarım çalışmalarına devam ediyor.

Güldiken Mahallesi Suludere mevki’nde gerçekleştirilen çalışmalardan duyduğu memnuniyeti dile getiren mahalle sakinleri, “Belediye başkanımıza yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ediyoruz kaç seneden sonra mahallemize böyle bir hizmet sunuldu. Ara sokaklarımıza kadar asfaltlama yapıldı” şeklinde duygularını aktardılar.

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci ise yaptığı açıklamada “Ekiplerimiz, Kırşehir genelinde belirlenen programlar dâhilinde cadde ve sokaklardaki asfaltlama çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Asfaltlarda oluşan hasarları kış ayları gelmeden onarıyoruz. Kırşehir için çalışmalarımız gece gündüz devam ediyor” dedi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN