“Artık Kulaklar Duysun, Gözler Görsün, Ağızlar Konuşsun”

14 Temmuz 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
499 defa okundu.
“Artık Kulaklar Duysun, Gözler Görsün, Ağızlar Konuşsun”

Alt yapı ve üst yapı çalışmalarının ardından çileye dönüşen Trafik sorunundan yakınan Elektrikçiler ve Elektronikçiler Odası Başkanı Kenan Kerimoğlu,

Artık Kulaklar Duysun, Gözler Görsün, Ağızlar Konuşsun”

İlimizde uzun süre yapımı devam eden ve sonunda uzun bir bekleyişin ardından yapımı tamamlanan alt yapı ve üst yapı çalışmalarında esnaf ve vatandaşlar umduğunu bulamadı. Yapılan çalışmaların ardından adeta çileye dönen trafik sorunu kentte bulunan herkesi canından bezdirdi. Trafiğin keşmekeş çileye dönüştüğünü anlatan Elektrikçiler ve Elektronikçiler Odası Başkanı Kenan Kerimoğlu, “Artık Kulaklar Duysun, Gözler Görsün, Ağızlar Konuşsun” dedi.

“ATANMIŞLARIMIZ VE SEÇİLMİŞLERİMİZ BU SORUNU GÖRSÜNLER”

Bu sorun Kırşehir’imiz için ızdırap olmaya başladı diyen Kerimoğlu,Alt yapı ve üst yapı çalışmalarıyla beraber ilimiz de en büyük sorunlarımızdan bir tanesi trafik sorunu keşmekeşine dönüşmüş olması. Artık seçilmişlerimizin, atanmışlarımızın, bunu görmesini istiyoruz. Basın açıklamalarıyla, bu sorunu basın gösteremedi, yaptığımız açıklamalarla biz gösteremedik. Artık kulaklar duysun, gözler görsün, ağızlar konuşsun istiyoruz. Bu Kırşehir’imiz için ızdırıp olmaya başladı. Bunun çözümü neyse il yönetiminde bunların yapılıp, bu sorunların yaşanmamasını temenni ediyorum. Gelecek yatırımcılara da hassas davranıp, yatırımcıları üzmeden yatırım yapılması konusunda çabalar sarf edilmesini ve yatırımcıya daha hassas davranılması gerektiğini düşünüyorum. İlimiz biran önce bu karanlık günlerinden kurtulsun ve gelir dağılımı daha çok olsun”

“ANKARA’DA KIRŞEHİRLİ 7 MİLLETVEKİLİMİZİN OLUŞU BELKİ TARİHİNDE İLK DEFA OLAĞAN ÜSTÜ BİR DURUM YAKALAMIŞTIR”

”Sivil toplum kuruluşları başta olmak üzere valiliğimiz ve belediyemiz bu işin başını çekerek Parlamentoda Kırşehir kökenli olup ve Parlamentoda 2023 yılına kadar hizmet edecek Vekillerimizi Kırşehir’e getirip, İlimizin sorunlarını anlatıp, düşünce brifinginin hazırlanmasını arzu ediyorum.

Ankara’da Kırşehirli 7 Milletvekilimizin oluşu belki tarihinde ilk defa olağan üstü bir durum yakalamıştır. Bunu iyi değerlendirmek gerekiyor”

“7 Milletvekilimiz kanun teklifleri çıkararak aktif olarak ilimiz için daha çok gayret göstermeli”

“Ankara 2. Bölgeden seçilen Milletvekilimizin bir tanesi öğretmen kökenli olduğu için Öğretmenlerin gösterge rakamının 3 Bin 600 olmasıyla alakalı Kanun teklifi hazırlamış ve meclise sunmuş. Güzel bir çalışma. Bu ve buna benzer çalışmaların hem ilimiz hem de ülkemiz yararına olan bütün konularda hem fikir olup ona göre çalışmaların yapılmasını istiyorum. Öncelikle gelir adaletsizliğinin düzenlenmesini arzu ediyorum. Bir kesim Asgari ücretle çalışırken, Devlet kademesinde olup Milyarlarca paraya çalışanın olduğunu düşünmelerini talep ediyorum. Üretimden yana, üreticiden yana, üreticinin kalkınacağı ve üreticinin ürettiği ürünün para edeceği, bu parayla da çok büyük yatırımlar yapacağının hayalini kuran bir Türkiye olsun istiyorum. 7 Milletvekilimizin kanun teklifleri çıkararak aktif olarak ilimiz için daha çok gayret göstermelerini arzu ediyorum” dedi.

HABER: SÜMEYYE ŞAHİN

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On