ARSLAN’DAN GAZETEMİZE ZİYARET

23 Ağustos 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
274 defa okundu.
ARSLAN’DAN GAZETEMİZE  ZİYARET

DSC_8557Mikail Arslan, Genel Yayın yönetmenimiz ve KIRGARAT-C Başkanı Sait Yanık ile bir süre sohbet etti. Arslan Kırşehir’e katkı sunacak çalışmalarından bahsederken terör kınadığını belirtti.  Hiçbir suçun cezasız kalmayacağını dile getiren Arslan Türkiye’nin en büyük sorunu haline gelen FETÖ/PDY Terör örgütü yapılanmasının en kısa zamanda biteceğini söyledi.

Ak Parti Milletvekili Mikali Arslan çalışmalarının devamının geleceğini Kırşehir için elinden gelenin en iyisini yapacağını 27 Ağustos 2016 günü gümrük ve ticaret bakanı ilimizi gelerek gümrük müdürlüğü açılışın yapılacağının müjdesini verdi.  Kırşehir halkı kendisine hizmet edeni asla unutmadığını belirtti. Konuşma sonrasında Mikail Arslan’a ziyaretinden dolayı teşekkür eden Sait Yanık TBMM’de plan ve bütce komisyonun çalışmalarında yoğun bir tempo geçirdiğini ve bu yorucu temponun en iyi ilacı ve stresi atması içinde kehribar tesbihi hediye etti.

Kehribar Nedir?

Kehribar, soyu tükenmiş bir çam ağacının reçinesidir. Bu taşın zaman içerisinde sertleşmesi sonucu kehribar taşı oluşmuştur. Şeffaf yapıda oluşu onu diğer taşlardan ayırır. Taşın içindeki böcek, yaprak ve çiçek kalıntıları bozulmayacak şekilde fosilleşmiştir. Kehribar taşının yapısı gereği şeffaf oluşu ile ilk göze çarpan fosilleşmiş kalıntılardır. Dünya’da kehribarın %90’ı Rusya’dan çıkarılmaktadır.

Geçmişten günümüze kehribarın kullanım alanlarının başında bayan aksesuarları gelmekte idi. Geçmişte bayanların vazgeçilmez aksesuarları arasında yer alan kehribar, günümüzde erkekler tarafından da kullanılmaktadır. Erkek aksesuarları arasında özellikle tesbih yapımında kullanılan kehribar, çoğu kişi tarafından koleksiyon haline getirilmiş, farklı kesim ve renklerde saklanmaktadır.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On