ARSLAN VE ÇETİNKAYA’DAN AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANINA ZİYARET

26 Temmuz 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
293 defa okundu.
ARSLAN VE ÇETİNKAYA’DAN AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANINA ZİYARET

1376-salih-cetinkayanin-ardindaki-mikail-540x340Kırşehir Milletvekili Mikail Arslan ve Salih Çetinkaya  Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı  Fatma Betül Sayan Kaya’yı Ziyaret Etti

Milletvekilleri Mikail Arslan ve Salih Çetinkaya, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı  Fatma Betül Sayan Kaya ile bir araya geldiler.

Bakan’a Kırşehir’in  taleplerini ileterek, Kırşehir için gereken hizmetleri görüştüler.

Millet Vekilleri Bakan’la görüştükleri başlıca gündemler şöyle;

Yatılı engelli merkezimize ek olarak, Kırşehir il merkezimize, engelli bireylerin aile ortamından uzaklaştırılmadan kendi kendine yeterli düzeye getirilmesi, okul eğitimine hazırlanması, aile içi uyumunun sağlanması vb. amaçlarla hizmet verebilecek gündüzlü Aile Danışma ve Rehabilitasyon Merkezinin açılmasının Sayın Bakan’ımızın talimatıyla hızlandırılması.

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğümüze bağlı merkezlere personel ihtiyaçları için takviyelerin yapılması.

Kaman merkeze 150 kapasiteli yaşlı bakım rehabilitasyon merkezi ve huzurevi projemizin yatırıma alınması.

Sayın Arslan ve Çetinkaya; ‘Bu süreçlerle birlikte, sürekli aileleriyle vakit geçirmekten dolayı sosyal hayata entegre olamayan engelli vatandaşlarımızın başka insanlarla vakit geçirerek sosyal hayata kazandırılması ve bu şekilde ailelerinin de daha fazla vakit bularak günlük hayatlarını, işlerini yoluna koymalarının kolaylaşacağı düşüncesindeyiz. Ayrıca personel ihtiyaçlarının giderilmesiyle ve ilave merkezlerimizin açılmasıyla bu merkezlerde bulunan vatandaşlarımıza daha hızlı ve iyi hizmet verilecektir.’ ifadelerini kullandı.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On