Arslan Terörü Kınadı

2 Ocak 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
237 defa okundu.
Arslan Terörü Kınadı

13921215_1577343979228601_2242354037557510396_n

 

“Masum Sivil Vatandaşlarımıza Yönelik Bu Hain Saldırının Asıl Hedefi Milletimizin Birlik ve Beraberliğine Kastıdır ”

 

Kırşehir Milletvekili Mikail Arslan İstanbul Ortaköy’de meydana gelen terör eylemini kınadığını belirtti. Arslan yaptığı açıklamada: ” İstanbul Ortaköy’ de alçakça, vahşice gerçekleştirilen terör eyleminde, 1 polisimizin şehit olduğu, 38 vatandaşımızın hayatını kaybettiği, birçok vatandaşımızın da yaralandığı vahim olayı büyük bir teessürle karşılamaktayız.
Masum sivil vatandaşlarımıza yönelik bu hain saldırının asıl hedefi Milletimizin birlik ve beraberliğine kastıdır.
Aklı selimin kaybolarak, öfkeli ve korkulu bir toplum oluşturarak hedeflerine ulaşmak isteyen bu hain, alçak terör örgütlerinin tuzağına,bu millet artık düşmeyecektir.
Buradan şunu belirtmek isteriz; Küresel bir oyunla karşı karşıya olan ve Şairimiz Mehmet Akif ERSOY’un deyişi ile: ‘’Şüheda fışkıracak, toprağı sıksan şüheda’’ diyerek canımız ve kanımız pahasına sahip çıktığımız ülkemizin üzerinde oynanan kirli oyunlardan Devletimiz bihaber değildir ve gereken stratejileri uygulayarak kurulan tuzakları bozacak üstün güce tecrübeye ve maneviyata sahiptir.
Bu üzücü olaya karşı vatandaşlarımızdan kendilerine, milletine ve devletine güvenmelerini,
15 Temmuz ruhunda olduğu gibi,bu şer ittifaklarının farkında olmalarını, dik ve onurlu duruşlarıyla bu hainlere fırsat vermemelerini temenni ediyoruz.
Ülkemizin askeriyle, polisiyle vatandaşıyla
kurulan hain tuzakları en kısa zamanda Allah’ın da yardımı ile boşa çıkaracağından hiçbir şüphemiz yoktur.
Bu duygu ve düşüncelerle bu hain terör eylemini tekrar lanetliyor, şehit olan polisimiz başta olmak üzere,hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’ (c.c) tan rahmet, yaralı vatandaşlarımıza acil şifalar diler,Yüce Milletimize sabır ve metanet dileriz.” ifadelerini kullandı.

Anahtar Kelime:
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On