Arslan Mekke’nin Fethini Kutladı

2 Ocak 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
217 defa okundu.
Arslan Mekke’nin Fethini Kutladı

15727051_1624194617876870_2160598380058300152_n

“Mekke’de Müslümanlar, Zorla Çıkarıldıkları Mekke’yi Zamanı Geldiğinde Hiçbir İntikam Duygusu Gütmeyerek, Silah Kullanmadan, Kan Dökmeden, Gönüllerin Fethiyle Fethetmişlerdir”

 

Kırşehir Milletvekili Mikail Arslan Mekke’nin Fethi dolayısıyla mesaj yayınladı. Arslan yayınladığı mesajda: “İslamiyet’in ve insanlık tarihinin en önemli dönüm noktalarından Mekke’nin Fethi Mekke’de Müslümanlar, zorla çıkarıldıkları Mekke’yi zamanı geldiğinde hiçbir intikam duygusu gütmeyerek, silah kullanmadan, kan dökmeden, gönüllerin fethiyle fethetmişlerdir.

Gücü değil, Hakk’ı üstün tutarak merhametle, adaletle gerçekleşen bu fethin, günümüz insanlığı için birçok mesaj içermesi ve adeta insan hakları dersi vermesi çok manidardır.
Bu anlamlı mesajı görebilen, duyabilen, idrak edebilen, yaşayan ve yaşatabilen Müslümanlar olabilmek umudu ile başta gönül coğrafyamız olmak üzere yeryüzünde yaşanan zulümlerin son bulması için tıpkı Mekke’nin fethinde olduğu gibi gönüllerin fethine ve özümüze dönmemize ihtiyacımız vardır.
Bu vesile ile Fethin yıldönümünün başta Kırşehirli hemşerilerim olmak üzere tüm İslam âleminin gönül fetihlerine vesile olmasını, insanlığa barış, huzur ve hayırlar getirmesini temenni ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On