Arif Kılıç’tan Çarpıcı Açıklamalar

14 Eylül 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
625 defa okundu.
Arif Kılıç’tan Çarpıcı Açıklamalar

“15 Yıldır Tek Başına İktidarda Olan AKP Yanlışları Üzerine Yanlışlar Ekledi”

 

Milliyetçi Hareket Partisi Kırşehir İl Başkanı Arif Kılıç muhalefet partisi olarak Kırşehir’e özelde gereken muhalefetimizi göstereceğiz diyerek açıklamalarda bulundu. Kılıç, yaptığı yazılı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “Kırşehir de 35 yakın siyasi parti vardır iktidar partisi ana muhalefet partisi ve muhalefet partileri olmak üzeri mecliste gurubu bulunan dört parti bulunmaktadır. Kırşehir’imiz de iktidar partisi her dediğini yapan ve yaptıran pozisyonunda ve yaptırmaktadır. Ana muhalefet ve muhalefet partisinin bu zamana kadar ha varlığı ha yokluğu gibi durum oluşmuştur. Fakat bundan sonra bu böyle olmayacaktır muhalefet partisi olarak Kırşehir özelde gereken muhalefetimizi göstereceğiz. Yerel yönetimde yapılan hata ve yanlışlıkları ve bürokraside yapılan çarpık yapılanma partizanlık tutumlar ve şehrimizin geleceğini karartacak hamlelere asala izin verilmeyecektir.

Değerli Kırşehirliler… 15 yıldır tek başına iktidar olan AKP bu zamana kadar yaptığı yanlışların üzerine yanlışlar ekleyerek gitmektedir Sayın Genel Başkanımızın Devlet Bahçelinin 5 yıl önce fetö terör örgütünün faaliyetinin durdurulmasını söylediği zaman cumhurbaşkanı başbakan ve milletvekilleri ile birliktelik yaparak sayın genel başkana şiddetli bir şekilde saldırmışlardır. Gelinen noktada sayın genel başkanımızın haklılığı bir kez daha büyük devlet adamlığı ileriye gören lider olduğu bütün kamuoyu tarafından takdirle karşılanmıştır. 15 temmuz darbe girişimine giden yolda fetö terör örgütü bu iktidar döneminde palazlanmış devleti kontrol etme noktasına gelmiştir. Son ihanetlerini de Türk milletinin üzerine bomba yağdırarak göstermiştir. Bundan sonraki tutuklamalar görevden almalar ihraçlar yapılarak içlerinde masun insanlarında bulunduğu insanlar ayırt edilmeksizin mağdur edilmiştir her zaman yaptıkları gibi AKP iktidarı vatandaşı partimizin üzerine göndererek MHP yetkililerin bir telefonuyla serbest kalacağını sanan ve bizi umut bağlayan insan toplulukları oluşturulmuştur. Oylarını AKP verip icraatı da MHP beklemek ülkemizde moda olmuştur.

Eğer umut vatandaşın gözünde MHP ise değerli vatandaşlarımız partimizi iktidara taşıması gerekmektedir. Oylarını MHP ye verecekler Hizmet ide bizden bekleyeceklerdir.

“”Geçtiğimiz aylarda yapılan müdür muavinliği atamalarında hiçbir Türk milliyetçisi ve kamu sen üyesinin atanmaması dikkatlerde kaçmamıştır. Partizanlığın böylesi cumhuriyet tarihinde hiç görülmemiştir. Ülkücülere Türk milliyetçilerine karşı olabilirsiniz gayet normal ama bunu düşmanlık yaparak yürütürseniz yürütenler hala fetö terör örgütünden irtibatını kesemeyen insanlardır. Buda resmi kurumlarımızda ÖZELLİKLE ÜNÜVERSİTEYE İYİ BAKILMALIDIR.

Şehrimizin mülki amiri sayın Valimizi millet vekillerimizi daha duyarlı daha dikkatli olmasını umut ediyoruz “”şehrimizin yapılanmasında belediye hizmetlerinde yapılan aksaklıklara kimse dur demiyor yollar yıkılıyor 2 yıla yakındır şehrimiz atıl vaziyette esnafımız perişan işyeri kiralarını ödeyemeyecek duruma getirilmiştir. Ahilik haftası nedeniyle şehrimize cumhurbaşkanın gelecek söylentileri belediyeyi gece çalışmaları başlatmıştır.

Sayın belediye başkanına soruyorum!

Madem gece çalışması şehrimizde yapılabiliyordu da şimdiye kadar neden yapılmadı, neden şehri iki yıldır CEZALANDIRIYORSUNUZ..

“”Belediyemiz lokanta açıyor, bakkal açıyor, Çiçekçi açıyor zor kanat geçinen esnafımıza bir darbede belediyemiz tarafından vuruluyor. “”Esnaf odaları birlik başkanlığımızdan Ticaret ve sanayi oda başkanlarımızdan hiçbir ses çıkmıyor esnafımızın sıkıntılarını kimler yetkililere taşıyacaklardır.

Odalar asli görevlerini neden yapmamaktadırlar mağdur olan esnafların mağduriyetleri kimler tarafından giderilecektir.

Değerli Kırşehirliler

Devlette devamlılık vardır belediyemizin borcu ne kadardır hangi borçla aldılar şu anki borç tutarı ne kadardır. Belediyemizden Kırşehir halkının bilgilendirilmesini istiyoruz. Yöneticiciler geçicidir ast olan şehrimizidir. Kırşehir belediyesinin daha fazla zarara uğratılmasına gönlümüz razı değildir çünkü bizler bu şehirde yaşıyoruz.

Doktorlarımızın raporlarına kadar karışanlar belediyenin hiçbir uygulamasına yönelik fikir beyan etmemektedirler.

“””Ahi Evran Üniversitemizin İçerisinde yaşanan keyfi yönetim tarzı çalışanların bizlerin canlarınız yakmaktadır. İnsanlar birilerinin ayaklarına bağ olduğu için görevden almalar kendi insanlarını yerleştirmek için insanları ilçelere gönderip emekli olmaya sevk etmeleri bu tarihe kadar üniversitemizde böyle bir olay yaşanmamıştır.

Kırşehir küçük ölçekli bir şehirdir. Üniversiteler, böyle şehirlere mutlaka katkı sağlamalıdır. Üniversitemizin bulunduğu mahalde çevrenin üniversite şartlarına getirmeden

Sağlık bölümlerinin 2500 öğrencisin eski hastanenin yanından yurttan alınarak kam püse taşınması Ankara caddesini ölü bir şehir görümüne terk edilişi ardından terme caddesinin çanlılığında eğitim fakültesi ve meslek yüksek okullarının ileri bir tarihte kampüse taşınıp terme caddesinde boş bir şehir olarak görünümüne kavuşacaktır. Kırşehir’i yöneten insanlar olarak sayın valimizin milletvekillerimizin bu meseleye çözüm getirmesini bekliyoruz aksi halde Ahi Evran Üniversitesinin 20 bin örgencisinin şehrimize bir katkı sağlamayacaksa verilen emeklerin heba olması demektir. Bu şehir böyle kimsesiz görüntüsünde yönetilemez şehrin sahipleri vardır Bizler Milliyetçi Hareket Partisi olarak yerelde ve genelde şehrimizde şehre katkı sağlayan çalışanlara esnafımıza şehrimizde yaşayan her ferde yardımcı olacağız. Onların dertleriyle dertleneceğiz olup bitenlere sahip çıkıp Kırşehirlinin hakkını hukukunu ve ödediği vergilerle verilen hizmetlerin haraç mezat kullanılması na asla izin vermeyeceğiz.” diye konuştu

Haber Merkezi

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On