Arazide Öldürülmüş olarak bulunan mahkumun katil zanlısı suçunu itiraf etti.

7 Ekim 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
531 defa okundu.
Arazide Öldürülmüş olarak bulunan mahkumun katil zanlısı suçunu itiraf etti.

Arazide Öldürülmüş olarak bulunan mahkumun katil zanlısı suçunu itiraf etti.

 

Kırşehir’de cezaevindenizinli olarak çıkarazide-olu-bulunan-mahkumun-katil-zanlisi-6557968_400an ve boş bir arazide cesedi bulunan mahkumun katil zanlısı, tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Kırşehir’de cezaevinden bayram izinine çıktığı öğrenilen ve boş bir arazide cesedi bulunan mahkumun katil zanlısı, tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Edinilen bilgiye göre, cezaevinden bayram izni için çıkan N.Ç., dün akşam saatlerinde arkadaşlarıyla bir araya gelerek eğlence mekanına gitti. N.Ç. ile H.D. adlı şahıs arasında kadın ticareti meselesi nedeniyle tartışma çıktı. Tartışmanın ardından bıçaklanarak öldürülen N.Ç.’nin cesedi boş bir araziye atıldı. Jandarma ekiplerinin yaptığı çalışmaların ardından gözaltına alınan H.D., yapılan ön sorgunun ardından polise teslim edildi. Katil zanlısı H.D., çıkarıldığı nöbetçi mahkeme tarafından tutuklanarak Kırşehir E Tipi Kapalı Cezaevine gönderildi.

Anahtar Kelime: ,
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On