Araç Filosu Genişliyor

3 Ocak 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
247 defa okundu.
Araç Filosu Genişliyor

thumbnail_afad-2Vali Necati Şentürk, 8×8 Amfibik Aracın Afet Bölgelerinde Her Türlü Arazi Koşulunda Görev Yapabildiğini, Karada ve Suda Engel Tanımadığını Söyledi.

Afet ve Acil Durumu Yönetimi Başkanlığınca Kırşehir’e tahsis edilen 8×8 Amfibik kurtarma aracı basına tanıtıldı.

İl Afet ve Acil Durumu Müdürlüğü önünde yapılan tanıtım programına katılan Vali Necati Şentürk, 8×8 Amfibik aracın afet bölgelerinde her türlü arazi koşulunda görev yapabildiğini, karada ve suda engel tanımadığını söyledi.

8×8 Amfibik Kurtarma aracıyla, İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğünün kurtarma imkânlarının daha da genişlediğini belirten Vali Necati Şentürk: “8×8 Amfibik Araç karada ve suda hareket edebilen; sudan, çamurdan, kardan, çığdan etkilenmeyen, tabii afetlerde başarıyla ve güvenle kullanılabilecek bir araçtır. Araç hareket halindeyken adeta dans ediyor. İlimize tahsis edilen bu yeni araçla, AFAD Müdürlüğümüzün araç kabiliyeti ve kurtarma imkânları daha da genişledi. Araç suda dört, karada altı kişiyle hareket edebiliyor. Ayrıca, araçta sedye de mevcut. Hem paletli hem de teker üstünde hareket etme özelliğine sahip olan araç, ilimizde meydana gelebilecek boğulma vakalarında kıyı aramalarında ve engebeli arazilerde kayıp aramalarında kullanılacak. Dünyada sayılı ülkenin envanterinde bulunan araç ilimize hayırlı olsun.” dedi.

İl Afet ve Acil Durumu Müdürü Metin Alparslan’ın da araç hakkında Vali Necati Şentürk’e bilgiler verdiği program, aracın incelenmesi ile sona erdi.

 

Anahtar Kelime:
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On