AR-GE PROJE EKİBİ TOPLANTISI YAPILDI

22 Ağustos 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
285 defa okundu.
AR-GE PROJE EKİBİ TOPLANTISI YAPILDI

S0201505

Ar-Ge Proje Ekibinde yer alması düşünülen personellere Avrupa Birliği, Bakanlıklar ve Kalkınma Ajansları tarafından desteklenen Projeler konusunda eğitim verilecek.

 

Kırşehir’de ve Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü bünyesinde oluşturulacak olan Ar-Ge Proje Ekibinde yer alması düşünülen personelle Vali Yardımcısı Zekai Erdem başkanlığında toplantı düzenlendi. Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü makam odasında gerçekleştirilen toplantıya İl Müdürü Kenan Şahin, İl Müdür Yardımcısı Cengiz Karabulak ve Ar-Ge Proje Ofisinde görev alması düşünülen teknik personel katıldı.

Daha önce İçişleri Bakanlığı Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Daire Başkan Yardımcılığı görevini yürüten Vali Yardımcısı Zekai Erdem bilgi ve tecrübelerini Ar-Ge Proje Ekibinde görev alacak personele aktardı.

Toplantıda Avrupa Birliği, Bakanlıklar ve Kalkınma Ajansları tarafından desteklenen Projelerde Kırşehri’in de faydalanması ve kalkınması için yapılacak yeni projeler konusunda karşılıklı görüş alış verişinde bulunuldu.

Toplantıda, Kırşehir’de ve İl Müdürlüğü bünyesinde oluşturulacak olan Ar-Ge Proje Ekibinde yer alması düşünülen personellere Avrupa Birliği, Bakanlıklar ve Kalkınma Ajansları tarafından desteklenen Projeler konusunda eğitim verilmesi kararlaştırıldı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN