Anne Eli Değmiş Gibi

12 Ağustos 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
490 defa okundu.
 Anne Eli Değmiş Gibi

Kırşehir Ankara caddesinde bulunan Anne Eli Gözleme Salonunda hem geçimini sağlamak için hem de üniversite öğrencilerinin annelerini aratmamak için hamur açıp, pişirdiği gözlemeleri ile Zeynep Tan hayat buluyor.

Anne Eli Gözleme salonunu 1.5 yıl önce açan Zeynep Tan açıp sattığı gözlemeleri ile hem aile bütçesine katkı sağlıyor hem de büyüklerinden gelen mesleği ölümsüzleştirmeyi amaçlıyor. Buraya daha çok öğrenciler talep ediyor onları gördükçe hem mutlu oluyorum hem de gençleşiyorum onlar ile birlikte diyen esnaf Tan, konuşmasına şu şekilde devam etti;  “Ben bu sektöre atılmak için çok uğraştım ve çok istekliydim. 10 sene boyunca emek verdim. Daha öncesinde ev hanımıydım. Sonrasında kursa gittim eğitimini aldım ve böyle bir yer açtım. 1.5 sene oluyor ben burayı açalı. Ben işimi çok seviyorum. Aileme katkıda bulunmak istedim. Annemden babannemden gördüğüm meslek buydu. Tabi ki okumak daha büyük yerlere gelmek isterdim ama böyle birilerinin de bu işleri yapması lazım. Hazır şeyler her yerde var. Bizde annemizden, büyüklerimizden gördüğümüz de gençlerimiz yesin tanışalım görüşelim istedim. Ne kadar 50 yaşını geçmiş olsam da fikirlerim, yaptığım işler, kendime göre genç görüyorum ve daha da yapmak istiyorum aileme daha da çok katkıda bulunmak istiyorum, gençlerle tanışmak daha iyi şeyler yapmak ve hizmet vermek istiyorum” şeklinde konuştu.

“TEK AMAÇ ANNELERİNİ ARATMAMAK”

Öğrencilerimize yaptığım gözlemelerimle onların annelerini aratmamaya çalışıyorum diyen Tan konuşmasını şu şekilde sürdürdü; “Daha çok genç nesil talep ediyor. Bana yardım ediyorlar ve bana saygı ve sevgi de kusur etmiyorlar. Benim de onları görünce ruhum gençleşiyor.  İnşallah gün geçtikçe daha çok geliştirmeyi düşünüyorum gençlerimiz ve müşterilerimiz için. Sac böreğini çok yapmadıkları için eski yöntemleri şimdilik yapıyorum, yenileri de yapacağım. Gençleri çok seviyorum, çok anlayışlı bana katkı olsun diye buraya geliyorlar benim yaptıklarımı yiyorlar bu da beni çok mutlu ediyor. Bende onlara annelerinin yaptığı gibi yapmaya çalışıyorum. Devletim de bu gençlerin hepsine iş versin inşallah bunu temenni ediyorum. Ne mesleği olursa olsun atama bekleyen öğrencilerimize inşallah bir iş kapısı açar. Açılacağına da inanıyorum” ifadelerini kullandı.

HABER: NURTEN CEYLAN

Anahtar Kelime:
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On