ANKARA’DA BİNLERCE ÖĞRENCİYLE BULUŞULDU

3 Mayıs 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
303 defa okundu.
ANKARA’DA BİNLERCE ÖĞRENCİYLE BULUŞULDU

4                Ahi Evran Üniversitesi Ankarada Binlerce Öğrenci İle Bir Araya Geldi

Yenilikçi üniversite olma parolasıyla hareket eden Ahi Evran Üniversitesi Ankara’da düzenlenen “Üniversite Tanıtım Fuarları”nda binlerce öğrenciyle bir araya geldi.

İlk olarak 28-29 Mayıs tarihlerinde Etimesgut Rehberlik Araştırma Merkezi tarafından düzenlenen, çok sayıda eğitim kurumunun katıldığı etkinliğe konuk olan Basın ve Halkla İlişkiler Müşavirliği çalışanları, üniversite adaylarına Kırşehir’i ve Ahi Evran Üniversitesi’ni  anlattı.

Bu etkinliğin ardından 30 Mayıs 2016 tarihinde Ankara Congresium’da ÖZDE-BİR tarafından düzenlenen “3. Üniversite Tanıtım Günü”ne katılan çalışanlar, Ankaralı üniversite adaylarını ve velilerini Ahi Evran Üniversitesiz hakkında bilgilendirdi. 40’ın üzerinde üniversitenin katıldığı ve yaklaşık 10 bin ziyaretçinin gezdiği fuarda Ahi Evran Üniversitesinin  standı yoğun ilgi gördü.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On