Ankara’da aday öğrencilere KAEÜ tanıtıldı

25 Temmuz 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
85 defa okundu.
Ankara’da aday öğrencilere KAEÜ tanıtıldı

Ankara’da aday öğrencilere KAEÜ tanıtıldı

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi (KAEÜ), aday öğrencilere yönelik tanıtım çalışması yaptı.

Üniversiteden yapılan açıklamaya göre, Ankara Altınpark fuar alanında düzenlenen ‘Üniversite Tercih Günleri Fuarı’nda Kırşehir Ahi Evran Üniversitesinin tanıtım stantları kurularak aday öğrenciler bilgilendirildi.

İki gün süren tercih günleri etkinliğinde KAEÜ Basın ve Halkla İlişkiler Müşavirliği personeli, Ankara’daki aday öğrencilere Kırşehir, üniversite ve kentteki barınma imkanları ile ilgili bilgi verdi.

Yüzden fazla üniversitenin katıldığı fuarda KAEÜ’nün gelişimi, kaliteli eğitim anlayışı, dinamik ve güçlü akademik yapısı ile ilgili öğrencilere bilgi veren uzman ekip, çok sayıda gözde bölümü anlattı. Örencilere tanıtım broşürü ve çeşitli materyaller dağıtılarak, öğrenci değişim programları ve diğer imkanlarla ilgili bilgi aktarıldı.

Aday öğrenciler, KAEÜ’nün standına yoğun ilgi gösterdi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On