“Anayasa MHP’nin Süzgecinden Geçmiştir”

15 Şubat 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
152 defa okundu.

 

 

MHP İL BAŞKANI ARİF EKİCİ ANAYASA DEĞİŞİMİNE EVET DİYECEĞİZ. (ENDERHAN ÖZ/KIRŞEHİR-İHA)

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Arif Ekici,Cumhuriyetin Geleceği İçin Referanduma ‘Evet’ Dediklerini Söyledi

 

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Arif Ekici, yeni anayasanın MHP’nin süzgecinden geçtiğini ve Cumhuriyetin geleceği için referanduma ‘Evet’ dediklerini söyledi.
Ekici yaptığı açıklamada, “Sokakta söylenildiği gibi değil mevcut anayasa MHP’nin süzgecinden geçmiştir. Burada Eyalet sistemi, özerk bölge ve özerk polis gücü yoktur.” dedi.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve MHP lideri Bahçelinin de anlattığı gibi Türk’e göre geliştirilmiş bir sistem olacağını anlatan İl Başkanı Ekici, “Sadece hükümet şekli değişti. Zannedildiği gibi rejim değişmedi. Cumhuriyete sonuna kadar sahibiz. Anayasanın değişmez dört maddesini kimse üstlenmiyordu şimdi ise hepsi bu dört maddeyi sahipleniyor. Kuruluşumuzdan bu yana ne kadar kutsalımız varsa hepsine sahip olduk kutsallarımızdan da asla vazgeçmeyiz.” diye konuştu.
“MHP’nin Oyu Evet Olacak”
MHP’nin oyunun evet olacağını ifade eden İl Başkanı Arif Ekici, konuşmasına şöyle devam etti:
“Liderimize ve geleceğimize güveniyoruz. Sokakta konuşulanla mevcut gerçekler aynı değil Cumhuriyeti benimseyen herkes Türk milletinin iradesine saygı duymalı Ekmelettin İhsanoğlunu çıkartarak CHP ile Cumhurbaşkanlığı seçimlerine katıldık. Bugünde Allah izin verirse AK Parti ile yeni Cumhurbaşkanlığı sistemini onaylamak için çalışmalarda bulunacağız. Mevcut şartlardan dolayı bu anayasa gerekli görüldü. Ülkücü harekette Evet’i destekleyecek.”

İHA

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On