Anatomi Tezli Yüksek Lisans Programı Açıldı

27 Ocak 2021
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
364 defa okundu.
Anatomi Tezli Yüksek Lisans Programı Açıldı

Lisansüstü eğitime önem veren ve bu konuda çeşitliliğini hızla artıran Ahi Evran Üniversitesi’nde, Sağlık Bilimleri Enstitüsü bünyesinde Anatomi Tezli Yüksek Lisans Programı açıldı.

         Sağlık alanında öncü bir Tıp Fakültesi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Ahi Evran Üniversitesi’nde öğrencilerine alanında uzman eğitimler vermeye devam ediyor.

            Öğrencilerinin eğitim ve araştırma olanaklarını hızla geliştirerek onların geleceğe nitelikli bireyler olarak hazırlanmalarının amaçlandığı Üniversitede yeni bölümlerin açılması için çalışmalar devam ediyor.

Anatomi Tezli Yüksek Lisans Programının açılması ile ilgili açıklamalarda bulunan Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, lisansüstü eğitimi önemsediklerini ve bu alandaki çalışmaları büyük bir özenle devam ettirdiklerini söyledi.

         Tıp eğitimine katkıda bulunmak ve bu alanda öğrencilerinin uzmanlaşmasını sağlamak istediklerini anlatan Rektör Karakaya sözlerine şu şekilde devam etti: “Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi olarak amacımız, hep en iyiye ulaşmak. Önceliğimiz yetiştirdiğimiz bireylerin kaliteli, nitelikli ve donanımlı bireyler olarak hayata atılmalarıdır. Bu nedenle lisansüstü programlarımızı hızla çeşitlendiriyoruz. Akademik kariyer yapmak isteyen tüm öğrencilerimize bu imkânı sağlamak için elimizden geleni yapmaya devam ediyoruz.” (HABER MERKEZİ)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On