ANADOLU’NUN PARLAYAN YILDIZI’NIN YENİ SAYISI ÇIKTI

9 Mayıs 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
270 defa okundu.
ANADOLU’NUN PARLAYAN YILDIZI’NIN YENİ SAYISI ÇIKTI

fotoKırşehir Belediyesi’nin her yıl düzenli olarak çıkardığı “Anadolu’nun Parlayan Yıldızı” adlı dergisi çıktı.

Dergi bu yılki sayısında farklı konulara değinerek herkes tarafından beğeni topladı. Dergide Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’yle yapılan siyasi hayatından sivil hayatına değindiği sıcak ve samimi bir röportaj,  Kırşehir’de yaşayan farklı meslek gruplarından oluşan kişilerle Kırşehir ve Belediye faaliyetleri hakkında düşündükleri,  Kırşehir’in gözde sosyal mekânları gibi konularının yanı sıra Belediyemizin faaliyetleri,  Kültür-Sanat etkinlikleri, Anılarla Kırşehir, Yöresel Tatlarımız, Gurbetçinin sesinden, Kırşehir Aktüel, Ekonomi, Kırşehir’in değerli kişileri ile yaptığımız röportajlar yer aldı.

Her yıl basımını yaptığımız dergimizi bu yıl da farklı konulara değinerek çıkardık diye konuşan Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, “Dergimizde bu yıl farklı konulara değinerek herkesin beğenisini topladık. Bu yılki sayımızda ben de kişisel hayatımdan siyasi hayatıma kadar röportaj verdim. Bu dergide emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.” dedi.

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On