“Anadolu’nun Parlayan Yıldızı”

29 Ocak 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
253 defa okundu.
“Anadolu’nun Parlayan Yıldızı”

thumbnail_FOTO

 

Kırşehir Belediye Başkan Yaşar Bahçeci: “Kırşehir’e Daha Fazla Ve Kaliteli Hizmet Getirebilmek İçin Çalışıyoruz”

Kırşehir Belediye Başkanı olarak göreve geldiği günden bu yana Kırşehir’i “Anadolu’nun Parlayan Yıldızı” yapmak için çalıştıklarını vurgulayan Yaşar Bahçeci , “Daha büyük hedefler” için on dört mahallesi ile bir bütün olarak hareket etmeye önem verdiklerini belirtti. “Bizim bu yolda en büyük gücümüz ortak hedefler için her zaman birlikte hareket edebilmek oldu” diyen Bahçeci, Kırşehir’e daha fazla ve kaliteli hizmet götürebilmek için çalıştıklarını kaydetti.

Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci “Kırşehir Belediyesi nüfusuna göre bugün imkânları açısından bakıldığında, Türkiye’nin güçlü belediyelerinden biri. Gelecek hedeflerimize ulaşmamız için ortak akılla, birlik ve beraber hareket ederek daha güçlü olabiliriz. Her köşesi bizim için önemli. Biz birlikte Kırşehir’iz güçlerimizi birleştirmek; daha büyük hedefler, daha iyi gelecek, daha da iyi hizmet demek, Kırşehir’i daha da büyütmek demek” dedi.

DAHA GÜÇLÜ OLACAĞIZ…

Bahçeci mesajının devamında:  “Biz hep büyük düşündük ve büyük işlere imza attık. Kırşehir Belediyesi bugün nüfusuna göre, imkânları açısında bakıldığında Türkiye’nin güçlü belediyelerinden biri. 2009 yılında belediye başkanı olduğumuzda gelirlerimizin yüzde % 52’si personel giderlerimiz oluşturuyordu. Şu an bu oran yüzde % 31’e düştü. Türkiye’de birçok belediye, İller Bankasından verilen destek olmadan ayakta duramayacak vaziyette iken Kırşehir Belediyesi olarak yüzde 53 oranla kendi geliri ile idare edebilen bir belediye haline geldik. Kırşehir Belediyesi olarak şu ana kadar hiç kimsenin cesaret edip yapamadığı birçok projeyi yapıyoruz. Sürdürülebilir projelerle örnek bir kent dokusu ortaya çıkarmak için var gücümüzle hizmet üretiyoruz. Gücümüze güç katacağız. Kırşehir bugün Türkiye’de birçok örnek projeye imza atabiliyorsa bu anlayışın sonucudur. Ekibimizle birlikte ortak çözümler üretiyor, uyum içinde çalışıyoruz. 2009 yılından bu yana ekibimizle birlikte Kırşehir’in sorunlarına ortak çözüm üretiyoruz. 8 yıldır bu şehre hizmet ediyoruz. Kırşehir artık morali olan geleceği dair umutları olan bir şehir haline geldi.

Kişisel ve küçük hesaplar yapanlar ve bizi eleştirenler dün olduğu gibi yarın da yanıldıklarını anlayacaklardır. Biz ‘Bu yol uzun; durmak yok, büyük hedeflerimiz için yola devam’ dedik. Azimle çalışıyor, üretiyoruz. Biz halkımızın desteği ile Kırşehir’imizi hak ettiği yere getireceğiz. Bu konuda yanımızda olan tüm halkımıza şükranlarımı sunarım” dedi.

BELEDİYE BASIN BÜROSU

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN