ANADOLU’NUN GENÇLERİ HİRFANLI DOĞA KAMPINDA TOPLANDI

26 Ocak 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
317 defa okundu.
ANADOLU’NUN GENÇLERİ HİRFANLI DOĞA KAMPINDA TOPLANDI

dscf4032“Anadolu Kandilleri”Adlı Etkinlikte Anadolu’nun Gençleri Hirfanlı Doğa Kampında Bir Araya Geldiler

Hirfanlı Doğa kampı yarıyıl tatilin de, yurdun dört bir tarafından gelen gençleri ağırlamaya başladı.

İç Anadolu Bölgesinin tek gençlik kampı olan Hirfanlı Doğa Kampı, yarıyıl tatilinde genç misafirlerini ağırlamaya başladı. Kampa 18-22 yaş arası gençler katılırken, 6 dönem ve 5’er günlük olarak planlandı.Anadolunu bir çok şehrinde olduğu gibi Kırşehir’den de büyük oranda katılım oldu. Kampa olan ilgi çok fazla oldu için toplam 1800 gencin katılması bekleniyor.

Kampın etkinlik teması “Anadolu Kandilleri”. Gençlere, yarıyıl tatilinde; milli ve manevi değerlerin yer aldığı kampta aynı zamanda sosyal ve kültürel faaliyetlerle unutulmaz bir kamp dönemi geçirecekler.

Kampın açılış münasebeti ile yapılan açılış toplantısına Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü STK’lar Daire Başkanı Osman Çetiner ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Şaban Güneş’te katıldı.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On